Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon nehezen megy el, lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nehezen megy el, lehet mert nem kíván?

Figyelt kérdés

Még nem feküdtünk le egymással én még szűz vagyok de már okoztunk örömöt a másiknak...

Még saját bevallása szerint is nehezen megy el de kb egy óráig kell, kézzel vagy orálisan kényeztessem mire elèlvez.

Mindig csöndben van max egy nagyobb sóhaj amikor elmegy

Én nem csinàlok jól valamit?

Persze nem gond, hogy nem sül el azonnal de úgy érzem nem kíván eléggé és ezért. ☹️



2023. ápr. 18. 09:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
84%
#16 Olyan nincs h csak benned tud elmenni, mert ha már érzi h el fog spriccelni akkor kirántja. Onnan már nincs vissza út
2023. ápr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

21#

Azt úgy értettem hogy csak úgy simán mondjuk a melleimre vagy máshova nem tudott elmenni, hiába csinálta volna akár 1 órán át is .. Csak bennem tudott elmenni, máshogy nem sikerült neki.

(16-os vagyok)

2023. ápr. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most nagyon őszinte leszek: bizony vannak, akiknél ha nagyon erősek az érzelmek, és még friss a kapcsolat, akkor nehezebben tudnak elmenni. Ez nem azt jelenti, hogy ne tartaná vonzónak, vagy hogy ne kívánná, hanem... hogy is mondjam... a "szanaszét dugnám", meg a "mindennél jobban szeretem, ő az életem értelme" érzések között van némi látszólagos ellentmondás. Főleg, hogy még manapság is elég nagy tabu a szex, és kimondva, vagy kimondatlanul de valamiféle mocskos, illetlen dolognak állítják be. De idővel valószínűleg ez oldódni fog.
2023. ápr. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Most lehet ez durván fog hangzani és ilyet még nem is csináltunk soha, lehet nem is fogunk többet mert azért csak a munkahelyünk de a rendelőben ahol dolgozunk elégítettem ki és ott jóval hamarabb elment...

Bár így is kb több mint fél óra volt de azt mondja azért ment el hamarabb mert élvezte, hogy lebukhatunk.

Hát kicsit fura de ha jó volt így neki...

2023. ápr. 19. 08:27
 25/25 anonim ***** válasza:
85%
Lehet kell neki az ilyen adrenalinlöket pluszban. Próbáljátok ki természetben pl. erdei utak közelében, vadászlesben, esetleg kevésbé forgalmas kilátókban, elhagyatott romok környékén stb. Hátha sikerül többször is előrébb hozni az orgazmust. Esetleg vegyétek fel videóra egy részét, és otthon nézzétek vissza.
2023. ápr. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!