Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen érzés mikor egy jóval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés mikor egy jóval idősebb férfi kényeztet egy fiatal lányt? Nagyon vonz a dolog

Figyelt kérdés
2023. máj. 8. 03:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
62%

Próbáld ki, szerintem tuti!

21L

2023. máj. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
39%
A kérdés vicces. Ha valaki vonzónak és izgatónak talál egy jóképű, sármos,vicces, izmos, tapasztalt nem elhízott 50es palit(sok ilyen van), annak nincs külön érzete, ha lefekszik vele, csak mert idősebb. Egyszerűen csinálod vele. És hidd el, érhetnek meglepetések egy huszonéves gyorstüzelővel összehasónlítva. A kor önmagában semmit n mond, egyéb tulajdonságok döntenek.
2023. máj. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Nekem jó szokott lenni 43/F
2023. máj. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
A kor szerintem sem mond semmit Én 50 évesen is gyorstüzelő vagyok.
2023. máj. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
53%
Nekem a 40+os férfiak az igazi férfiak. Akik kitartóak, tudnak udvarolni, illetve a sexben sem gyorstüzelőek. Tudják tényleg, hogy mi kell a nőnek.
2023. máj. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
62%
A világon a legcsodálatosabb dolog amikor egy idősebb férfi foglalkozik a fiatal testemmel! L28 🥰
2023. máj. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
37%

A 15-el értek egyet, egy férfi 40 felett van igazi férfi teljében, akkor van a csúcson.

Magamból kiindulva, húszon évesen egy fejletlen kisfiú voltam, csak a szexre tudtam gondolni.

Harmincas éveimben még kinézetre sem voltam férfias, érett, de már kezdtem ráérezni a nők lelkivilágára, most 46 évesen, már olyan nőként tekintek rájuk, akiket udvarlással, tisztelettel és kitartó türelemmel kell meghódítani.

Akiket nem szexuális tárgyként kezelek, mint a “kisfiúk” hanem társ, barát, és egy olyan lényként akiknek a szépségük rabul tus ejteni.

Ma már szeretek egy nőért megküzdeni , elnyerni a bizalmukat.

Sok fiatal lány hiába még csak 20-25 éves, agyilag fejlettebb mint a vele egykorú fiú, akik nem tudják, hogy ők már egy odaadó férfire vágynak, ami a pasiknál az idő múlásával fejlődik ki.

Bocsánat ha hosszú voltam.

F.

2023. máj. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!