Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiatal passziv srácok! Mért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsembizsozso kérdése:

Fiatal passziv srácok! Mért az idősebb 40-es korosztállyal szerettek szexelni? Esetleg győri fiatal vékony srácok szeretnétek egy érett aktiv férfit orálisan kényeztetni?

Figyelt kérdés

2020. dec. 1. 02:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom megmagyarázni, egyszerűen vonzanak. Főleg ha adnak magukra, de 45 felett még nekem is túlkorosak.

20/F

2020. dec. 1. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Én 44 vagyok, de a mondás igaz:

"Öreg ember nem vén ember".

Én a mai napig 6 méter magasban, létrán "spárgázom" és bárhol "befűzöm" amit kell (munkámból adódóan), és ha kell akár órákig aktív maradok.

Ledolgozok 10 órát, és még nekiállok főzni mosolyogva...

Gyerekeim 22 és 24 évesen egy kis 8-9 órás enyhe fizikai munkától meg akarnak halni.

Gondolom ezért.

Bár hetero vagyok, bocsánat ha beleszóltam, de a fiatal lányok is ezért inkább erre a korosztályra buknak jobban. "férfias" jelzőt kapnak.

Pedig apa pocó már megvan ;) :D

2020. dec. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem kell általánosítani, a fiatalok nagy része nem vonzódik a 40es korosztályhoz😀
2020. dec. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

#3:

Mindig van kivétel, de ettől még a megállapítás helyes.

2020. dec. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

Én passzívként sok más passzívval beszéltem és nem mondanám, hogy olyan általános lenne, hogy csak 40esekkel akarunk szexelni. Persze az a kis rajongás meg van az ilyen korúak iránt, mint a tinilányoknál is. (Ahogy előttem már írták valószínűleg a férfiasság miatt.) De szerintem összességében a legtöbben még így is a hasonló korosztályban levőket keresik. A passzív fiúk pedig leginkább a pár évvel (1-5) idősebbeket keresik.

Persze ez csak az én véleményem, illetve én ezt tapasztalom, de lehet hogy csak pont nem ismerek olyat aki a negyvenesekre bukik :)

2020. dec. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én budapesti vagyok, de kifejezetten a 40 pluszhoz vonzódik. 19/f
2020. dec. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

6-os:

Ez a baj :(


Üdv

27 éves aktív fiú bp.

2020. dec. 2. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

#6:

Kifejtenéd az okát?

Jól lepontoztak, talán azért mert heteroként írtam ide.

Ha nem vagyok homofób az a baj, ha meg valaki homofób akkor meg az a baj.

Sosem különböztettem meg, hogy nő meg férfi, ember és kész.

Mindkét nem ugyan úgy igényli a szexet, talán a nők ezt nem hangsúlyozzák ki, mert számukra más a fontos, nem a szexualitás az elsődleges mint egy férfinél.

Visszakanyarodva a lényeghez, nem fényezni akartam magam csak leírtam, hogy egy idősebb 40-es ember sokkal meggondoltabb, az aktivitása és a külső kiteljesedés csúcsán van (tisztelet a kivételnek, mert vannak koravén típusú emberek), és mivel az első leírtakhoz tartozom, simán felszedek egy 18 éves lányt is akár akit aztán alig lehet levakarni (szóval inkább nem)...

Én személy szerint mivel egy pasi nyíltabb, talán az okot jobban le tudja írni kedves #6-os versenyzőnk :)

2020. dec. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

Aktív vagyok, már 50 - es,de meglepő módon sok nagyon fiatal írt már rám, egyik másik társkeresőn.

Semmi bajom ezzel az éppen huszas korosztállyal,de azért jobban tudhatnák, mit akarnak, mi az elképzelés....Persze vannak kivételek is !


De eddig nekem is azt erősítették meg a fiatalok,hogy nyugisabbak vagyunk, nem kapkodunk és a szex már nem csak numera nálunk...

Sőt, még érzékiséget is igénylik, amit állítólag szintén jobban művel egy 40 , vagy 50 + -os .

2020. dec. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Én budapesti vagyok, de kifejezetten a 40 pluszhoz vonzódik. " Nem értem, hogy mi az összefüggés a lakhelyed és a vonzódás között. Gondolom, ismerkedési céllal írtad, hogy budapesti vagy, de így megfogalmazva úgy jön át, mintha az, hogy a fővárosban élsz, ellentmondana annak, hogy a 40+os férfiak vonzanak. :D

Vidéken (megyeszékhelyeken, városokban, községekben, falvakban) ugyanúgy vonzódnak a fiatalokhoz és az idősekhez is. (Törvényes keretek között!)

2020. dec. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!