Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » MILF hunter helyek hol vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MILF hunter helyek hol vannak Budapesten?

Figyelt kérdés

Ahol 40-es laza anyák arra várnak hogy meghúzzak őket. :) Olyanokat akik már több éve házasok de már unják otthon a szafaládét és izgalomra vágynak és viszket nekik. ismerek pár ilyen anyát de nem árulják el hova mennek szórakozni ha friss szafaládéra éheznek.

Tuti van ilyen hely, ahol szól ugyan a zene, lehet táncolni, de nem az a lényeg, jó hosszú bár, ahol ki lehet ülni és felmérni a portékát és ajánlatot tenni/kapni.

Remix?

Gozsdu?

Esetleg a Bazilika környéke?

Kinek milyen tapasztalata van?


Találtam pár kérdést ezzel a témával kapcsolatban de egyik sem túl friss.



2023. máj. 12. 18:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
30%
Édes istenem... mikor jön el az az időpont, amikor a férfiak felnőtt módon tudnak viselkedni, érezni, gondolkozni, fogalmazni? Aki engem milf-nek nevezne, úgy vágnám pofán, hogy csak na.
2023. máj. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

#11 hogy aposztrofálnád magad ha nem így? Tudod mit jelent a milf?

Gondolom nem.

2023. máj. 13. 14:44
 13/25 anonim ***** válasza:
2023. máj. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

12


Nyilván tudom... édesjézus. Olyan dolgokról nem írok, amikről fogalmam sincs.


Minek aposztrofálnám magam? Középkorú nőnek. Ennyi.

2023. máj. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

#14 Tehát fingod sincs. Nem írtad le.

De akkor megteszem én. A MILF egy olyan középkorú nő aki jó karban van, nem hanyagolja el magát, nincs se nem elhízva, se nem visel otthonkát. Nem igénytelen és ad magára. Emiatt mások azt mondják rá hogy: Az anyuka akit megdugnék.

Tehát a MILF (mother I'd like to fuck) mint kategória és titulus, sztem igenis pozitív ha valakire ezt mondják. Mintha valaki azt mondaná rám hogy DILF. (Dad i'd like fuck), én mondjuk hízelgőnek érezném.

De kinek mi.

2023. máj. 13. 15:56
 16/25 anonim ***** válasza:
0%

15


Jól van Mókuska. Most már nyugodjál meg szépen. Igazad van, az embereket dugható és nem dugható kategóriákba kell osztani. Férfiakat is, nőket is. De ugye azért nem haragszol meg, ha én nem ilyen kategóriákban gondolkozom?

2023. máj. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Az hogy te melyikbe erzed magad az legyen a te dolgod. Az hogy masok mit gondolnak rolad az meg legyen az o dolguk. Ne mondd meg masoknak hogy mit gondolnak rolad. Ha te inkabb a honaljszagu otthonkas hajcsavaros inkabb megsem dugnam kategoriaba szeretnel tartozni akkor nyugodtan.

De valahogy az embernek jobban tetszik ha kivanjak mintha undorodnak tole. Te dontesed.


Na?


Milf vagy inkabb??? Na ugye. 🤣😂🤣😋

2023. máj. 14. 04:34
 18/25 anonim ***** válasza:
0%

17


Igen, értem, továbbra is úgy gondolod, hogy össze kéne pisilnem magam a megtiszteltetéstől, hogy egy fiatal férfi esetleg meg akar dugni. Hát kisfiam, mesélhetnék erről bőven, de neked nem fogok.


Egyébként most már csak az a kérdés, hogy mennyiben jobb egy középkorú anyuka, mint egy gyermektelen középkorú nő.

2023. máj. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Fiatal?

Ki beszélt fiatalról? Csak fiatalok akarhatják megdugni a középkorú nőket?

El vagy tévedve. Ha most magamról beszélek akkor 46 vagyok.


Kérdésedre a válasz semmivel sem. Max a kategória megjelölésére jó a MILF jelző.

Azaz egy olyan nőt jelöl igazából, aki stabil társas kapcsolatban él de már unja. Kell neki a pezsgés, a kaland. Most hogy van-e gyereke vagy sem édesmindegy. (max abból a szempontból jobb hogy jobban félti a családját, és nem bonyolódik komoly kapcsolatba, nem fog fenyegetőzni/zsarolni)

2023. máj. 15. 12:56
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

19


Akkor ezek szerint te egy kapcsolatban élő nőt keresel, szeretőnek. Ezt így korrektebben is leírhattad volna a kérdésedben.

2023. máj. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!