Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket zavarna, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavarna, ha srácról kiderülne, hogy nem szokott maszturbálni?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre inkább el kezdtem foglalkozni a filozófiával, illetve a vallásokkal mélyebben is, és eléggé megfogott például a buddhizmussal, de több hasonló tan is. A másik dolog ami nagyon el kezdett foglalkoztatni az a tudatos életmód.


El kezdtem szemlélődni, és igazából rájöttem, hogy a világon semmi értelme nincs. A különböző régi írások (pl. tibeti buddhista tantrák, buddhista szutták, illetve szútrák, valamint ókori platonista, illetve sztoikus írások, Védák, Talmud, vagy majd később Kant stb.) nem véletlen vetették el. Rengeteg energiát elvesz, amit fordíthatnék akár a kreativitásba, önmagam művelésébe, a tanulásba, sportokba stb. Az ókori görög olimpikonoknak sem szabadott magukhoz nyúlniuk verseny előtt. Sokkal többre mennék vele, ha ehelyett inkább sportolnék, olvasnék, tanulnék, újabb barátokat szereznék stb. Igazából semmi pozitív nem származik belőle egy pillanatnyi élvezeten kívül, ami gyorsan elillan, majd a vágy többszöröződve tér később vissza. Csak magammal foglalkozom, ezért önzőbbé tesz a későbbiekben is, és kevésbé fogok majd a barátnőmre, feleségemre figyelni, mint a saját vágyaimra. Ezért mostanában gondolkodom rajta, hogy lemondjak róla végleg.


Zavarna titeket, ha például barátotokról kiderülne, hogy amúgy nem szokott? "Lelombozó" lenne szexualitás szempontjából?



2023. máj. 13. 17:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Amúgy 16 éves srác vagyok.
2023. máj. 13. 17:31
 2/4 anonim válasza:
55%
Hát nem tudom, nekem ez lenne kb. az utolsó szempont amit néznék. Ezen nem múlik semmi, magamnak én se szeretem csinálni
2023. máj. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%
Nem zavarna, mellettem nem is lenne szuksege maganak csinalnia
2023. máj. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
32%
Engem meg nem zavarna egy olyan lány, aki még szexelni nem akar, de nem kellene mellette maszturbálnom, mert csak ő verné ki nekem mindig :)
2023. máj. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!