Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Számotokra fontos a szerelem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra fontos a szerelem a szexhez? Vagy teljesen mindegy?

Figyelt kérdés
2023. jún. 13. 19:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Számít azért, mert dob a vágyon, de el lehet érni azt a fokú vágyat máshogy is.

A legjobb szex nekem ugyan olyan férfival volt, akibe szerelmes vagyok most is, utána viszont olyan jön, akibe nem, és ő überelte a páromon kívül az összes addigit, olyan jó volt vele. Pedig nagyon szerettem az exeimet is.

2023. jún. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Fontos sokat sőt rengeteget dob a szexen ha olyan valakivel fekszel le akit szeretsz és viszont szeret nem csak az érzelmek miatt hanem foglalkozunk egymással nem csak betesz kivesz csá jó hogy láttalak. Csaj ismerőseim mondják, hogy nem tudják őket megdugni rendesen aztán amikor azt mondom nekik hogy egy random emberke pont leszarja hogy neked jó vagy nem csak dugni akart egyet érzelmek törődés nélkül akkor meg csak néznek F
2023. jún. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%
Számomra nem fontos, csak a testi vonzalom. A szerelem számomra más miatt jó.
2023. jún. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
34%

Nézd, életemben kétszer voltam szerelmes (Ezzel már szerencsésnek mondhatom magam!). Mindkét nővel volt szerencsém szexuálisan együtt lenni.


Másokkal csajok közt is volt, akivel baromi jó volt. A két csaj közül (szerelmei) az egyikre mondanám, hogy -a kapcsolat jobb napjain talán- vele volt eddig a legjobb.


DE

1) Vele kb 1000× csináltuk, így nyilván több a jó emlék, és

2) olyan kicsi a minták száma (akikbe szerelmes voltam), hogy statisztikailag releváns következtetést nem lehet levonni.

2023. jún. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Akarom mondani: "más csajok közt is" Szóval nem, nem kell a szerelem hogy nagyon jó legyen. És ez sok nőre is igaz.


De a tisztelet, bizalom és őszinteség az kell. Pont mint egy normális párkapcsolathoz is


Hetero férfi

2023. jún. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Jó, de ha egy férfi szerelem nélkül szexel egy nővel, kielégíti? Vagy csak azt, akit szeret? Vagy egyiket se? Nem a bedugásra gondolok, a nyalásra.
2023. jún. 13. 20:12
 7/20 anonim ***** válasza:
Egyéjszakásban nem feltétlenül nyalok, de azért megpróbálom kielégíteni a partneremet. Egyébként eredeti kérdésedre válaszolva, általában sokkal jobb azzal, akibe szerelmes vagy, de lehet szuper jó egy szinte vadidegennel is. Szóval nem feltétel, de azért jobb ha kötődsz is a másikhoz.
2023. jún. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Fontos
2023. jún. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
7: jó, de akkor hogyan, ha nem nyalással? Vagy megkérdezed valahogy előtte vagy közben, hogy ki fog-e elégülni várhatóan, ha mozgatod benne? Mert én (nőként) úgy tudom, hogy ez elég kevés nőnek elég az orgazmushoz és remélem, abban egyetértesz, hogy a szex célja éppúgy a nő orgazmusa is, mint a férfié, csak épp nehezebb elérni.
2023. jún. 13. 21:02
 10/20 A kérdező kommentje:
Ja, és csak azért fetisizálom ennyire ezt a témát, mert ahányszor alkalmiba mentem bele (helytelenül) bárkivel is, soha nem érdekelte őket a kielégülésem. Bár a gyakori meg tele van önzetlen alkalmi szexpartnerekkel, ezek szerint igen rosszul választottam minden alkalommal.
2023. jún. 13. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!