Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20-30 éves nők! Számotokra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-30 éves nők! Számotokra inkább vonzóak vagy taszítóak az alábbi tulajdonságok egy férfinál?

Figyelt kérdés

- Befelé forduló, szemlélődő, introvertált


- Környezettudatos


- Szeret olvasni, leginkább szépirodalmat és mélyfilozófiát


- Nem akar a társadalmi elvárásoknak feltétlenül megfelelni, számára fontosabb hogy autentikus legyen


- Bizonyos dolgokat illetően minimalista, például betartja a “Használd azt, amid van!” <- “cserélj!” <- “kérj kölcsön” <- “készíts” <- “legvégsőesetben vásárolj” piramist… Általában.


De nem csak, sőt elsősorban nem materialista értelemben minimalista.


Emellett pedig nem anyagias egyáltalán, csak nem szívesen költ olyan dolgokra, melyek számára nem olyan fontosak mint a konzum alapú társadalom számára…


- Érdeklik a vallások, elsősorban az olyan keletiek mint a Taoizmus és a Buddhizmus, valamint azoknak a változatai, de Ő maga nem gyakorol egy vallást sem és agnosztikus.


Számotokra ezek a tulajdonságok inkább vonzóak vagy taszítóak?


Előre is köszi!



2021. szept. 9. 09:10
A kérdező szavazást indított:
Számomra ezek inkább vonzó tulajdonságok
Számomra ezek inkább taszító tulajdonságok
31 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Olyan unalmas, hogy olvasás közben majdnem elaludtam
2021. szept. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Lehetsz akarmilyen autentikus, onazonos stb... a fenti kis listabol szerintem hianyzik az, amitol egy nonek nedves lesz a bugyi, ha eszebe jutsz. Ha vannak "rossz" tulajdonsagaid, az nemileg javit az eselyeiden.
2021. szept. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Milyen gáz nők vannak.
2021. szept. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Engem ezek nem zavarnának kicsit se. Mondjuk kicsit sem hátrány, ha a férfi mindezek mellett valahogy izgalmas dolgokat is szeret. Tehát engem nem zavarna, ha kiveséznénk egy könyvet, komoly zenét hallgatnánk, ha lennének és ő is csinálna velem olyan programokat, amiket én szeretek. Tehát én is szeretek olvasni de lényegesen más műfajú könyveket. Én elvárnám, hogy szabadidőnkben azért menjünk el strandolni, biciklizni, túrázni, koncertre.. Ami egy kicsit feldobja a mindennapokat.
2021. szept. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hali! Köszi a válaszokat!

A kérdést a tesóm ihlette amúgy, ezek rá jellemző dolgok nem rá…


Most direkt csak olyan dolgokat írtam, melyek pozitívumként is felfoghatóak, kiváncsi voltam hogy az úgymond erősségei mennyire jönnének be nőknek…

Ugyanis vannak társkeresési problémái.


Alapvetően amúgy biciklizni pont szeret és szokott is túrákon részt venni… De nem nagyon van szociális élete.


Koncerten még életében nem járt, főleg a progresszív rockért rajong, van 2 vagy 3 olyan előadó akit szeret és még abban a korban vannak hogy reális a turné…


De sok kedvence már 80 feletti vagy halott.


Az a fő gond vele, hogy kissé szocfób…


De alapvetően ha adna neki egy nő esélyt, akkor szerintem rengeteg olyan dologra is nyitott lenne, ami a barátnőjét érdekli, Őt meg jelenleg nem.

2021. szept. 9. 15:51
 6/8 A kérdező kommentje:
nem rám*
2021. szept. 9. 15:52
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Nekem nagyon vonzó, én is nagyon ilyesmi vagyok

23/N

2021. szept. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ezek nagyon sok (értelmes) nő számára vonzó tulajdonságok, sőt nagyon is értékes és becsülendő tulajdonságok. Viszont ha a személy nagyon zárkózott és nem ad esélyt találkozni új emberekkel, akkor nyilván nehezen fog összejönni a partner.

31N

2021. szept. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!