Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek megkérhetem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megkérhetem a csinos kolléganőmet hogy mutassa meg a cicijét?

Figyelt kérdés
Csinos nagymellű nő a kolléganőm akivel egy irodában ülök, mindig kiteszi a szép nagy mellét. Úgy megnézném, gyönyörködnék benne, nagyon szép mellei vannak, azon gondolkodtam hogy odamegyek és megkérem hogy mutassa már meg a melleit ha kell fizetek is érte, vagy ebből nagy bajom lehet?
2023. júl. 12. 18:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%
Az enyém megmutatta... Igaz addigra már az egész cég látta 😁..
2023. júl. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
43%

Egy kérdést megér, de nagyon normálisan közelíts és ha lehet, inkább egy hosszú nevetős beszélgetés vége fele tereld erre a témát és meglátod.


Egy kérdés még nem zaklatás és nem is kényszerítés, szó sincs zaklatásról. Ettől még felpofozhat vagy jelentheti a főnöknek.


Szóval tényleg okosan csináld.

2023. júl. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
#6 bro' ha neked rakná ki akkor már láttad volna... szóval ezt buktad 😃
2023. júl. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
12: ha egy légtérben dolgoztok, akkor nagyon nehéz ezt jól kihozni, ha rosszul sül el, akkor másnap is be kell menni melózni. Ahogy többen írják, ha a kérdezőnek szólt volna a műsor, akkor már látta volna a mellét (is).
2023. júl. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

#14


Persze jól mondod.


Én csak azt mondom, hogy egyébként nem lehetetlen és ha valóban így öltözködik, akkor nem az a szende típusú, aki vérig lehet sértve, ha ezt megkérdezik tőle. Mint írtam, benne van a következmény így is úgy is, de ha normálisan közeledik és meggondolja mit hogyan mondjon, látok benne fantáziát, hogy sikerüljön. Nem szabad bunkónak lenni. Lehetőleg munka után tudnám ezt elképzelni, hogy elhívja egy italra egy pénteki nap és kettesben lehet beszélgetni majd felhozni. Az irodában lenne szem- és fültanú is akár, szóval jobb ezt nem ott intézni.


Kérdező, szívesen megtekinteném ezt a bizonyos kolléganőt egy fotóról, hogy mégis hogyan lehet őt elképzelni. :)

2023. júl. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
61%
Nekem nem csak megmutatta hanemeszopta a farkam a mellszex közben. De ebben közel 1 évnyi melóm volt sok-sok jó hangulatú 24 órás ügyelet meg közös kaland a munkahelyen...
2023. júl. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Főiskola alatt egy betanított munkát végző csoportnak voltam a vezetője (ezen a szinten inkább felügyelője) esti műszakokban.


Volt egy kislány gyönyörű alakkal, aki már az első este kinézett magának. Hidd el, nem kellett túl sok műszakot vállalnom ahhoz, hogy az íróasztalomra könyökölve egyértelműsítse 30 centire a szememtől, hogy nem véletlen van kigombolva a felsője.


Ha csak melletted dolgozik dekoltázsban, akkor szimplán szeret kihívóan öltözni, vagy valaki más a célpont.

2023. júl. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Suetonius ***** válasza:
84%
Céges csapatépítőn ivás közben vesd fel maximum. :D
2023. júl. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Vedd elő a farkad és verd rá a cicijére, ezt szeretik a nők, és érteni fogja hogy mit szeretnél.
2023. júl. 13. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!