Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális vagy nagyon ciki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagy nagyon ciki lehetett, hogy erekcióm volt és felizgultam miközben a csinos kolléganőmet kentem naptejjel?

Figyelt kérdés

Egy munkahelyi összejövetel volt egy tóparton ott napoztunk fürödtünk, az egyik csinos kolléganőm megkért hogy kenjem be naptejjel és én megtettem csak sajnos erekcióm lett ez szerintem észrevette mert mosolyogni kezdett.

És amúgy sajnos nincs sikerem a nőknél ilyen élményem még soha nem volt nővel pláne csinos nővel


2019. júl. 5. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon izgató szituáció lehetett!
2019. júl. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális.. amúgy meg a nők nem kérnek meg ,hogy kend le naptejjel, inkább leégnek.. hmm
2019. júl. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkozzunk!

Volt ott másik kolléganő? Marika néni, akiről mindenki tudja, hogy csak 20 perc van a nyugdíjig?

Ha nagyon akarja, megkér egy nőt.

De nem tette. Ő a fiatal srácot kérte meg.

Ez volt a jó része.

A rossz az, hogy most nálad a labda.

Ha nem lépsz, megsérted, és bezárja a kaput.

Sürgősen el kell hívnod valahová.

2019. júl. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok.

Én ha ilyen a helyzet, biztos női kollégát kértem volna meg a feladatra. Mert nem teperek senki után, és nem csinálok ilyet a melóban.

A naptejes-kenegetős trükk ezer éves.

28/N

2019. júl. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Miért nem egy kolléganőt kért meg? Ha neked is tetszik a hölgy, akkor ideje elhívnod egy randira.
2019. júl. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én amúgy ilyen helyzetben pusztán csak azért szoktam megkérni valaki ellenkező neműt a hátam bekenésére, mert kiráz a hideg, ha férfi nyúl hozzám (és nem orvos).

28F

2019. júl. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki ha ennyitől erekcióm lenne.
2019. júl. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!