Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek, ha egy nő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha egy nő a kolléganőivel arról beszélget, hogy milyen szép, új fülbevalót kapott, az azt jelenti pasitól kapta?

Figyelt kérdés
Szóval 3 kolléganőm van, többiek mind férfiak vagyunk. Az egyik nő nagyon tetszik, de kicsit össze vagyok zavarodva, mert kedves nagyon, meg felajánlottam, hogy hazaviszem autóval egy céges buli után és elfogadta. De a férfi kollégák szerint ez semmi extra. Ma reggel a konyhában viszont hallottam, hogy megdicsérték a fülbevalóját, és ő meg mondta, hogy köszi, imádom, ajándékba kaptam, aztán még kiderült hogy elvileg pandora, és kérdezték, hogy “tőle kaptad?” Mondta hogy igen, erre a másik kettő, hogy “uuuuu oda van életed”. Szerintetek ez azt jelenti hogy pasitól kapta? Szerintetek van valakije?

2023. jan. 12. 10:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
99%

Mármint oda van érted?


Igen, valószínűleg férfitól kapta.

2023. jan. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
*érted, igen
2023. jan. 12. 10:33
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Tisztáznod kellett volna, hogy nem kedves ember vagy, hanem a fuvarért cserébe várnál valamit.
2023. jan. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem akartam hazavinni és megfektetni, ha erre gondolsz. De mondjuk nagyon szívesen randiznék vele, bár konkrétan még nem hívtam el.
2023. jan. 12. 10:40
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha azt mondták, "odavan érted", akkor nyilván nem a nagymamájától. Igen, pasitól.
2023. jan. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
És az a pasi szerintetek akkor a párja/komoly a dolog? Vajon ő is szereti
2023. jan. 12. 10:51
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Imádja. Hagyd békén.
2023. jan. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ilyen kontextusban szinte tuti
2023. jan. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hamarabb kellett volna lépni. Az hogy valakit elviszel nem udvarlás, hanem emberbaráti szívesség. Ennyiből nem tudhatta, hogy kellesz neki.
2023. jan. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocs. Hogy kell neked.
2023. jan. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!