Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 19 évesen gáz ha nem szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 évesen gáz ha nem szeretnék egy éjszakásakat?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok, nem is volt még komoly kapcsolatom. Viszont amik voltak, pár hónaposak, ott se éreztem a késztetést hogy le szeretnék feküdni az illetővel. Mikor egyedül vagyok akkor elég gyakran elégítem ki magam, egyszerűen nem érzem a késztetést hogy ezt olyannal csináljam akit nem ismerek eléggé, sőt, mikor mással vagyok konkrétan eszembe se jut az hogy lefeküdjek vele.


Nem vagyok vallásos, nem is az a ,,várjunk házasságig,, tipus, de akkor is úgy érzem hogy nekem nem elég 1 korsó sör meg egy ,,szia peti vagyok,, ahhoz hogy aláfeküdjek.

Ez milyen korig normális? A legtöbb barátom már rég nem szűz, kezdek pánikolni kicsit hogy ez nem fog változni.


2023. aug. 7. 19:50
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Önmagában semmi probléma sincs vele, de az "eszembe se jut az hogy lefeküdjek vele" hónapok után eléggé elüt a normálistól.

Egyáltalán nem találod vonzónak az eddigi párjaidat?

2023. aug. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
20 vagyok, ugyanez. Szerintem egyáltalán nem gáz. Én jelenleg nem is igazán vágyom komoly kapcsolatra. Talán mostlesz egy 'barátság extrákkal' típusú, ahogy áll a dolog, de itt sem tervezem egyből lefeküdni az illetővel, pedig már 4 éve nagyon közeli barátom. Nincs veled semmi gond szerintem.
2023. aug. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Gáznak nem gáz semmilyen életkorban sem, viszont ne megfelelési kényszerből csináld, mert a barátaid már nem szűzek. Azon érdemes lenne elgondolkodni, hogy ha nem kívánod a szexet azzal akivel együtt vagy, akkor minek jöttetek egyáltalán össze. Mert azért ne legyél hónapokig együtt valakivel úgy, hogy nem is kívánod a másikat.
2023. aug. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
Ne is akarj, amíg még leírni sem tudod! :D
2023. aug. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Bátran mondhatom neked kétszer annyi idősen mint te, és édesanyakent is, hogy nem késtel le semmiről. Én válogatós voltam, 25 éves koromig egyáltalán nem találtam olyat, aki iránt bármilyen szexuális vonzalmat éreztem volna.


25 évesen találtam meg, és vele voltam először együtt.


Nem ő lett végül a férjem, de megerte rá várni akkor. 🙂😉

2023. aug. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, vannak, akik csak azzal tudnak lefeküdni, akiket szeretnek. Mármint szerelemmel. Van ennek is már egy cifra neve, de a lényeg, hogy sokan éreznek így.
2023. aug. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetoen noknek foleg elso alkalomra nagyon nem eri meg, szoval ez a normalis.
2023. aug. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%

De figyelj írod, hogy több hónapos "kapcsolataid" voltak, akkor a több hónap alatt csak jobban megismered az embert mint ez: "elég 1 korsó sör meg egy ,,szia peti vagyok,, ahhoz hogy aláfeküdjek."

Úgy értem több hónap alatt nem csak eddig kéne jutnotok.

Az, hogy idegenek iránt nem érzel vonzalmat szerintem normális, én is ilyen vagyok, sose gondolkodtam egyéjszakásban mert konkrétan nem menne, nem nekem való. De azért ha valakivel hónapokig ismerkedsz az már nem igazán idegen.

És ne nevezd az ismerkedést kapcsolatnak mert az még nem az, egy kapcsolatban már van szexualitás/intimitás is, ha ez nem volt akkor az nem kapcsolat (kivéve aszexeknél, bár intimitás azért köztük is lehet, sőt még szex is).

Ha arról van szó, hogy ismerkedés közben nem találtad meg a másikban amit keresel, magyarul nem szimpatikus akkor normális, hogy nem is kívánod.

De akkor keress tovább, amíg meg nem találod az "igazit".

2023. aug. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez volna a normális, nem az hogy bárki alá odafekszik a csaj aki tetszik neki egy kicsit is.
2023. aug. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31%
Jól gondolod.
2023. aug. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!