Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 19 évesen gáz ha nem szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 évesen gáz ha nem szeretnék egy éjszakásakat?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok, nem is volt még komoly kapcsolatom. Viszont amik voltak, pár hónaposak, ott se éreztem a késztetést hogy le szeretnék feküdni az illetővel. Mikor egyedül vagyok akkor elég gyakran elégítem ki magam, egyszerűen nem érzem a késztetést hogy ezt olyannal csináljam akit nem ismerek eléggé, sőt, mikor mással vagyok konkrétan eszembe se jut az hogy lefeküdjek vele.


Nem vagyok vallásos, nem is az a ,,várjunk házasságig,, tipus, de akkor is úgy érzem hogy nekem nem elég 1 korsó sör meg egy ,,szia peti vagyok,, ahhoz hogy aláfeküdjek.

Ez milyen korig normális? A legtöbb barátom már rég nem szűz, kezdek pánikolni kicsit hogy ez nem fog változni.


2023. aug. 7. 19:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, sőt manapság egyre ritkább az ilyen. Hidd el ha eljön számodra a megfelelő, erre alkalmas személy azt érezni fogod.

Ne azért feküdj le valakivel, mert a barátaid már megtették, ne akarj ilyen szempontból megfelelni senkinek. Azért ne feküdj le senkivel, mert mások úgy gondolják, hogy már kellene kellett volna te korodban, mert annak nem valószínű, hogy jó és szép vége lenne mint testi, mint lelki értelemben.

Addig várj, amíg várni szeretnél, vagy amíg nem érzed, hogy eljőtt a megfelelő személy.

2023. aug. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
23 évesen vesztettem, igaz én kalandban (bár nem egyéjszakás volt). Semmi sem változik, ne parázz. Jobb lett volna korábban és többet szexelni? Persze, de így alakult és nem volt rossz;)
2023. aug. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!