Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha tizenéves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha tizenéves lányok lennétek, és azt mondaná egy 20-30 éves pasas, hogy már attól "elment", hogy veletek beszélgethetett?

Figyelt kérdés
És látnátok, hogy szinte konkrétan remeg, ahogy a közelében van nektek, úgy be van indulva rátok?
2023. szept. 5. 15:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Megijedtem volna szerintem.
2023. szept. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Akkor beszélt volna velem utoljára. Az ilyen csak kihasználja az ártatlan lányokat.
2023. szept. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%

Sajnos volt részem ilyenben, és sose éreztem akkora undort és riadalmat, mint akkor. Szóltam a vezetőségnek (ez ott történt, ahol a gimnáziumi 50 órámat végeztem) és a főnök (negyvenes férfi) ki is rúgta, ugyanis mint kiderült, korábban is volt már rá panasz ilyen megjegyzések miatt.

Hányingerkeltő az ilyen alak és nem lenne szabad emberek (legalábbis fiatal lányok) közelében lennie, ha ennyire egy kanos állat szintjén van.

2023. szept. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Az h ez beteg és el mennek a francba.
2023. szept. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"hogy már attól "elment", hogy veletek beszélgethetett?"


Mondanám neki, hogy ne jöjjön vissza.

2023. szept. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Azt hogy jujj, a hülye szatír. Ember, nem túl nagy büszkeség ha valaki matyizik a számítógép előtt.
2023. szept. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem a számítógép előtt, konkrétan találkozik a lánnyal.
2023. szept. 5. 18:31
 8/14 anonim ***** válasza:
#7 ja szóval szimplán elsülsz a nadrágba? Még gázabb...
2023. szept. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy, hogy 11 vagy 19!!!!!
2023. szept. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Legyen mondjuk 14.
2023. szept. 5. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!