Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Viszonzatlan szerelemre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzatlan szerelemre tippek? Nagyon szenvedek! Egy tizenéves lány.

Figyelt kérdés

Ráadásul már nem is fogok többet találkozni a fiúval...elviselhetetlen a hiánya,és az egész nyaramat is elrontja. 😞

Mit lehet ilyenkor tenni? Mivel tereljem el róla a figyelmem? Ha ez lényeges ő az első szerelmem,és már több éve,hogy így érzem iránta. Eddig annyiból tűrhetőbb volt,hogy tudtam,majdnem mindennap láthatom,de most már végleg elváltak útjaink 😥 folyton ő jár a fejemben,és felidézem a hozzá kapcsolodó kedves és szép emlékeimet.


Szóóóval tippek a felejtésre?



2018. jún. 23. 20:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%

kezd el motorozni!!! nagyon adrenalindús és élvezetes időtöltés!

Üdv egy gixer k7 tulaj.

2018. jún. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
Tervezz be sok aktiv programot es talalkozz tobbet a baratokkal. Aki kozel all hozzad azzal meg is beszelheted hogy erzed magad. Legyel sokat a csaladoddal is. Ha eszedbejut, nem kell elhessegetned, gondolnod szabad ra mert csak igy tudod feldolgozni. Viszont egy ido utan rajossz majd hogy vannak sokkal fontosabb dolgok az eletben es akkor mar nem fog annyira foglalkoztatni. Fogd fel ugy hogy ha nektek mindenkepp egyutt kell lennetek akkor majd ujra osszejottok nekem ez mindig segitett.
2018. jún. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó egy kicssit félreértettél mi sosem voltunk együtt,bár belátom,hogy a szövegemből úgy jön le,hogy jártunk...ezért elnézést kérek. A fő kérdésben viszont említettem,hogy viszonzatlan szerelemről van szó.
2018. jún. 23. 20:34
 4/17 anonim ***** válasza:
Én személy szerint úgy szoktam elfelejteni a bánataim egy részét hogy rengeteget vagyok a barátaimmal, vagy pedig neten próbálok újakat keresni. :p 16/f
2018. jún. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm a választ! :D próbálok ismerkedni én is a neten de eddig nem sok sikerrel :D a barátaimmal ha tudunk akkor elvileg majd találkozunk 😅
2018. jún. 23. 22:49
 6/17 anonim ***** válasza:
Nembaj tovabbra is igy gondolom ahogy irtam :) hajra!
2018. jún. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nemtudom, miert kell elfelejteni. Ha sosem beszelgettetek, attol meg lehet hogy bejossz neki, csak bizonytalan. Pl Te ugy erzed hogy nem josz be neki, es ez igy lenne forditva is a fiunal.

Szóval, nyugodtan menj oda beszelgetni vagy irj ra. Ha ignoral, akkor hagyd, de nem fogsz vesziteni semmit.

2018. jún. 24. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Hagyd az emlékeket meg minden. 2-3 hónap alatt el tud múlni ez az érzés. Beszélgess, ismerkedj, szórakozz és sokkal jobb lesz. 17f
2018. jún. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Dehogy felejtsd el. Sőt, ha tényleg szerelmes voltál belé, nem is leszel képes elfelejteni. Vagy, ha mégis elfelejted, akkor soha nem is szeretted őt igazán.

Döntsd el, hogy mit akarsz, és tedd azt, de azért még, szerintem, megérdemli az a fiú, hogy tudja, hogy van egy lány, akinek ennyire hiányozni fog. Biztos örülne neki, és neked is nagy kő esne le a szívedről. De ha nem akarsz örömet szerezni neki, akkor felejtsd el nyugodtan, sikerülni fog.

2018. jún. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Birom azokat, akik 16-17 evesek megmondjak a frankot. Nem kell elfelejteni. Kuzdj meg.
2018. jún. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!