Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan csináljátok magatoknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljátok magatoknak kicsit vagy nagyon hosszú körömmel rendelkezve az ujjazást, (szinte) öklözést? (már aki csinája) 22/l

Figyelt kérdés

Üdv!


Szóval, az a helyzet, hogy büszke lehetek magamra, már nem rágom a körmeimet és így meg tudtak nőni. Azonban azóta van egy olyan gondom, hogy nemhogy 3-4 ujjal, sehogy nem merek magamban lenni, mert előjön a félsz, hogy lesz valami. Szinte öklözést arra értem, hogy négy ujj könnyen bemegy, ötnél a kezem nagyja, de ökölig nem jutok el. Így viszont semmi nincs, és csak simi meg csiklóizgatás kevés.


2023. szept. 14. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Pasival próbáltad már?
2023. szept. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, de nem is lényeges.
2023. szept. 14. 19:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát, valamit valamiért. A nagy körömnek ez a hátránya. Nekem műköröm van fent általában, de azzal sem szoktam csinálni. Mondjuk nem mindenkinek jelent ez feltétlenül akadályt, szoktam nézni, hogy a leszbikus filmekben ettől még vígan ujjazzák egymást oda-vissza. De ők azért már sokkal profibbak ilyen téren, gondolom.


Egyébként a megoldás ilyen esetben egy műpénisz lehet, ha csak a simogatás kívül nem elég. Vagy egy húsvér pasi, és akkor nem kell magadnak csinálnod egyáltalán. :)

2023. szept. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kezdem hiányolni a körömrágást. Kegyetlen hátrány. :'D


Á, a segédeszközök nekem a halálom. Kipróbáltam én már rengeteg dolgot, hivatalos eszközöket és nem hivatalosakat is. Először 2,5 centi átmérőjű vibrit vettem, de azt igazán meg sem éreztem. Vettem vibrotojást, masszírozó vibri szerű cuccot, anál dildót, de szintén befürödtem a 2,5 centivel. Vettem kicsit vastagabb vibrit, de az is kevés volt. Vettem 5,5 centi vastag dildót, és alapvetően nem volt vészes a mérete, de az anyaga borzalmasan kényelmetlen volt. Vettem léghullámos csiklóizgatót. Egyikben sem leltem örömömet, végül mind a kukában végezték - a pénzemmel együtt. Hacsak nem nyerek a lottón, többet nem szándékozok kísérletezni.

2023. szept. 14. 19:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy átlagos méretű farok kb 4 cm vastag, ilyesmit kell keress. A 2,5 cm az konkrétan kisgyerek méret, szerintem azt nem is punciba szánták.
2023. szept. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem nem jelent gondot a műköröm. Simán lehet úgy is ujazni az öklözés meg így is simán megy mert ha nagyon beindulok simán bemegy egyböl ökölbe szorítva is a kezem. 😅
2023. okt. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!