Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Megérted, elfogadod a megcsalást?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérted, elfogadod a megcsalást?

Figyelt kérdés
Mindegy hogy csaltál e vagy még nem
2023. okt. 9. 13:48
A kérdező szavazást indított:
Nem ítélem el, megértem
Elítélem, nem tudom felfogni
38 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

Nem az a baj, hogy más kell neki, hanem hogy nem mondja meg, hogy szakítsunk előtte és tovább akar lépni! Ezt korrektnek tartanám. Még meg is köszönném, hogy őszinte volt. Akkor is ha fájna a dolog.

De az egy sunyi szemét ember (akár nő, akár férfi) aki a párja háta mögött, titokban félrekefél!

Ez a véleményem.

2023. okt. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Nyitott kapcsolatokban elfogadják - de ott is csak az előre megbeszélt játékszabályok szerint.
2023. okt. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
Attól függ mi az oka. Előfordulhat olyan, hogy megértem. De el nem fogadom egy esetben sem.
2023. okt. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%
Elképzelhetőnek tartom, hogy van olyan eset, amikor elfogadnám.
2023. okt. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
35%
A megcsalás nem szép dolog, de a valódi megcsalásban az is hibás, aki nem olyan, nyilt, öszinte kapcsolatot épít fel, ahol meglehet azt beszélni, ha a másik szexelni akarna valakivel. Mert szerintem teljesen természetes és elfogadható, hogy valaki időnként másokkal szexeljen. Nehogy már egy életre, vagy évtizedre szexuálisan korlátozunk az embereket, miközben tudjuk hogy sokszor találkoznak emberek számukra kivánatos vonzó emberekkel.
2023. okt. 10. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
38%

Egyetértek az 5-össel.


Most ha van egy párod aki előtted 10 pasival volt, és 3-4 év után azt mondaná valakivel szeretne kefélni, akkor elengedném. Az a 11. rajtad kívül nem mind1 már ha csak eszköz neki?


Mostani párom évente 2-3x szokott más pasival dugni. Ez általában egy ember, nagy farokkal. Az enyém sem kicsi, arcilag sose szeretné a másik pasit csak egy eszköz számára. Engedem neki mellettem mert ennyi nálam belefér, de ha megtudnám hogy titokban valahogy találkoznak akkor kuka.

2023. okt. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
6-os, neked is van évi 2-3 másik nő?
2023. okt. 10. 13:14
 8/19 anonim ***** válasza:
42%

Az #5 és #6-oshoz hasonlóan vagyunk is, csak mi klubokban éljük meg a dolgot. Szimpla testiség, abból meg a változatosság mindig gyönyörködtet :)

Ettől még vannak szabályok, a dolog csak addig működik amíg teljesen őszinték vagyunk egymással. A másik háta mögött még egy csók sem fér bele (mondjuk a beszállókkal sosincs csók, mert sem én nem vágyom rá, sem a párom másokkal).

2023. okt. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
30%

Nem tudnék együtt járni vagy élni egy férfival, ha az más nővel randizna. Aki szereti a párját, nem csinál ilyen dolgokat. Ezzel belegázolna a lelkembe.

Ha őszintén szeretsz és TISZTELSZ valakit, akkor nem csalod meg.

2023. okt. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%
Elitelem, de vannak nyitott hazassagok vagy megengedett felrelepesek, azokat megertem. Ok legalabb oszintek.
2023. okt. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!