Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Manapság miért ennyire elfogad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért ennyire elfogadott a megcsalás?

Figyelt kérdés
Én azt hittem, hogy a megcsalás egy megvetendő gusztustalan dolog, amit szégyell az ember. Ehhez képest ezen az oldalon naponta több olyan kérdés van, hogy hányszor csaltátok meg a párotokat, milyen volt a megcsalás, megcsalnád-e ezzel meg azzal, stb. és jönnek sorba a válaszok hogy én is én is meg én is megcsaltam már, vagy megcsalnám. Csak én vagyok ilyen maradi prűd aki sose csalná meg a párját és inkább a szemébe mondom hogy szakítok? 22F
2021. szept. 1. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
nem elfogadott
2021. szept. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem elfogadott, csak manapság az emberekben nincs gerinc és a többség félremegy. Nem tudom mi az oka ennek a tendenciának, de sok egyéb jellembeli probléma mellett ez is megjelent az emberek többségénél. Attól még nem lesz elfogadott vagy helyey dolog a megcsalás, hogy többen teszik meg
2021. szept. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Ne vedd alapul ezt az oldalt. Itt hemzsegnek az incelek, életképtelenek, fetisiszták, álmodozó kisfiúk akik mindenkire is haragszanak. Persze nem mondom hogy minden kitaláció de azért tudni kell szelektálni.
2021. szept. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Egyáltalán nem elfogadott. Itt olyanok verik magukat, akik az életben nem látták nőt, és ebből adódó feszültségeik miatt fantáziálnak megcsalásról. Engem csaltak már meg, baromira nem vicces történet. Én is olyan vagyok, hogy sosem csalnám meg a párom, inkább a szakítás. De valaki úgyis meghazudtol, hogy dehogynem, meg hogy majd ő fog engem stb. Álomvilágban élnek, a valóságban emiatt kapcsolatok, családok hullanak szét.
2021. szept. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
#3,#4: sajnos nem csak fantázia és kamu. A való életben én azt látom, hogy 10/9 férfi félremegy. A nőkről nem tudok nyilatkozni, arra nincs akkora rálátásom, náluk biztos jobb az arány valamivel #2
2021. szept. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%

Azt ne felejtsd el, hogy ez az oldal meg úgy általában a netes dolgok nem mérvadóak.

Ide az jön akinek gondja van vagy szeret észt osztani. A valóságban a megcsalás vagy szakításhoz, vagy bizalomvesztéshez vezet ami minőségben rombol.

2021. szept. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Egy megcsalós kérdés alatt nyilván az fog válaszolni akinek van ilyen tapasztalata. De morális szinten nem elfogadott egyáltalán.
2021. szept. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
Régen, amikor nem volt opció a válás, és a házastárs kiválasztásában is jelentős szerepe volt a szülőknek, sokkal elfogadottabb volt a megcsalás.
2021. szept. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kb csak a kapcsolat függők fogadják el, jobb úgysincs alapon.
2021. szept. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8%
Mindenki megcsal mindenkit. Max nem jön rá.
2021. szept. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!