Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Megérted, elfogadod a megcsalást?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérted, elfogadod a megcsalást?

Figyelt kérdés
Mindegy hogy csaltál e vagy még nem
2023. okt. 9. 13:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
37%

Elfogadom.


Párommal albérletben lakunk és az eredeti díj felét fizetjük. A tulaj egy 40+-os roma pasi aki felajánlotta neki, ha rendszeresen "szolgáltatást" nyújt neki akkor ennyi az ár. Barátnőm nyílván belement, szóval heti 3-4x jön hozzánk, ürít egyet benne. Sokan biztos gusztustalannak tartanak minket most, de ez van. A pénz nagy úr, neki meg csak ki kell mosni magát mielőtt velem szexel. Ha nem tudnék róla fájna, így viszont nem. Nyílván arról is tudok ha bent marad az irodában dolgozni tovább az is miért van. A jó munkahely sem hátrány :)

2023. okt. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
76%
#11 hú azért ez kemény! Nem ítéllek el, de én inkább mennék olcsóbb albiba, vagy vállalnék plusz melót mintsem a párom áru tárgyát képezze.
2023. okt. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
11 mekkora összeg az amit így eleged? Luxus ingatlan ez vagy sima 50nm és panel? tényleg kb havi 100.000 ftert vagy kissebb összegért havi 12-18x megdugja és ezt te cigizve a konyhában hagyod?
2023. okt. 12. 17:47
 14/19 anonim ***** válasza:
46%

Havi 150eFt a lakás, mi fizetünk 75eFt-ot, Hatvanban egyébként. Nyílván nem cigizgetve ülök amíg dugja a pasi, mert nem vagyok otthon. Általában délután jön át mivel nappal dolgozik párom, vagy hétvégén.


Annyit kértünk csak a pasitól hogy mással ne szexeljen mivel gumi nélkül szoktak ne kapjon el semmit.


Viszont már pofátlanság is akadt, mivel már 2-3 barátját is be szerette volna "szervezni", de mondtuk hogy nem. Még ha fizetnek akkor sem mert nem ku*va. De nyílván romáknál ez alap hogy már menne a rafkósság.


Sajnos kell az albi mert közel van minden, így meg pláne jó hogy csak a felét fizetjük ki.

Nyílván az első pár hónap furcsa volt, mikor írta "jön át hozzánk" és 1 órát nem volt fent messengeren de megszoktam. Párom igényes magára annyira hogy aktus után ha elment egyből fürdik, csak a tudat van hogy volt valami.

2023. okt. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Mióta tart ez?


És szerinted mással nem szexel, mert megkértétek?


Hát a kérdésemből adódóan most adódik hogy ne ítéljelek el titeket, de ezt felfogni is nehéz, szinte hihetelen, ez valahogy nagyon más kategória. Nem nem, ez pénzért van, nem értem miért adod át a barátnőd, ő miért megy bele. Havi 18 alkalomért már milliomosok lennétek egy pesti pénzestől, ha ez ilyen könnyen megy nektek .

2023. okt. 12. 18:52
 16/19 anonim ***** válasza:
68%

#14 pénzért, anyagi előnyért áruba bocsájtja a testét olyannak akit amúgy nem kíván... hát bocs, de szerintem csak te nem nevezed k...lásnak ezt, az emberek többségének nagyon más lenne erről az álláspontja.

Jah, nagyon "igényes", hogy miután más megdugta gumi nélkül utána lefürdik, pfffff...

2023. okt. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
75%
#11: 6-7 ezer forint / alkalom? Ennyiért az utcai prostik sem szolgáltatnak. Akkor már miért nem csináljátok rendesen. Béreljetek egy normális lakást Pesten, aztán napi 2-3 ügyfél / 30k., az minimum 2 millió.
2023. okt. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
75%

11, 13: Nemcsak 6-7 ezerért dug a barátnőd, hanem a munkahelyén is, mert kell a jó munka? De akkor mégsem olyan jó a meló, ha mellé még kétnaponta kufircolni kelljen.

Vagy te nem dolgozol?

Szerintem ilyen nő nincs a világon. Most recskázol a sztoridtól?

2023. okt. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
47%

Nem igazán hat meg a véleményetek, nem is nektek írtam a kommentet hanem a kérdezőnek. Az sem izgat hogy a ti csajotok (már ha van) nem csinálna ilyet sosem. Mi így élünk ez van.


Nem fogom a rosszlanyokra feltenni azért mert szerintetek jobban megérné. Itt egy fix ember van nem heti 40.


18-as: Kell a jó pozi. Ha eljutott oda ahova kell akkor nem fog vele már, ez pár hónap :)


A férfiak szerencsére primitív lények, soknak nő sem jut így nyílván kihasználja párom ezt a helyzetet. Én is dolgozom egyébként, nyílván futná rá, de ha többet félre tudunk tenni miért ne?


Akik meg swinger clubba járnak ingyen kefélnek, na? Azok mekkora marhák akkor?


Törődjön mindenki sztem a saját életével és sepregessen a saját háza körül :)

2023. okt. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!