Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » BDSM kedvelő srácok! Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDSM kedvelő srácok! Ti szeretitek ha fizikai fájdalmat okoznak nektek?

Figyelt kérdés
Ha igen, pontosan mi okból vonzó számotokra?

2023. okt. 15. 10:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Farkam, heréim kinzása izgat nagyon.

Mindig is ez volt, nem tudom, miért.

2023. okt. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Igen, szeretem a fájdalmat, mert a BDSM-mel szeretném növelni a tűrőképességemet. Szeretem, ha feszegetik határaimat, és a tortúrák alatt üvöltök a fájdalomtól és sírásig megy a kínzás.
2023. okt. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Összetett. Nagyon szeretem a hosszú ideig tartó változatos fájdalmat lelkileg és fizikailag egyaránt. Lelkileg feldob a kiszolgáltatottság, elvarázsol a domináns partner gyönyöre, az átszellemült tekintet vagy éppen hidegség (szereptől függően, a lényeg, hogy élvezze - fizetőshöz éppen ezért nem járok).

Valósággal megtisztít, minden feszültséget, stresszt felold (ez mindkét oldalra igaz!), és hogy a fájdalmat egy gyengébb nő okozza, egyenesen mámorító. A jàték során az érintés, ölelés mindkét felet felvillanyozzák, ami a nők szamára is izgató. A nyomok is tetszenek, a több napig emlékeztető fájdalom is.

Több partnerem volt, ha egy ideig nem találkoztunk, ugyanúgy folytatódik minden.

44F

2023. okt. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Imadom ha a farkamat es a hereimet tapossak meg tokonrugnak
2023. okt. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nőtől lelki-, esetleg fizikai alázás.
2023. okt. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Imádom. Sajnos nem találok nőt ehhez, pedig imádom a fájdalmat, bármit kibírok.
2023. okt. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 gabor49 ***** válasza:
100%
igen nagyon szeretem a kemeny testi es lelki fajdalmat egyaránt 49/f
2023. okt. 16. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Igen, szeretem, főleg ha a farkam vagy a herém szenvedi el.
2023. okt. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 bedrik ***** válasza:
77%
Leginkább a heréim kínzását szeretem, az sem baj ha maradandó nyomok maradnak...
2023. okt. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező, gondolom, elsősorban a miértre vagy kíváncsi, nem pedig arra, hogy az utolsó néhány válaszoló domot vagy dominát próbál keresni magának, és ezen vágyán nem lát túl, emiatt kérdést sem tud értelmezni.
2023. okt. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!