Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van aki külön szereti az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki külön szereti az éjszakai elélvezést? Mikor keltek fel rá? Mikor már elélveztetek közben vagy esetleg előtte? Van aki még utána az élményre veri tovább?

Figyelt kérdés
Én általában akkor kelek mikor már elélveztem mivel sokat szoktam annyira nem szeretem mert minden is olyan lesz.De mikor olyat álmodok akkor meg sajnálom hogy vége 😀 legutóbb kutyába dugtam egy nagy seggű nőt, az megmaradt bennem.

2023. okt. 17. 05:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémát, én soha még csak a közelében sem jártam annak, hogy alvás közben elélvezzek.
2023. okt. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!