Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van pasi aki nem akar mindenna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van pasi aki nem akar mindennap sexelni? Létezik az hogy mégsem a nimfó nő a férfi álom? (lent)

Figyelt kérdés
Én éjjel nappal sexelnék és ez eddig minden pasimnak áldás volt.A mostani meg ugy érzi hogy teher, először még neki is tetszett az étvágyam de már hozzá költöztem és egy ideje nem akarja annyiszor.Én mindenben benne vagyok az análtol kezdve egyszerüen mindenben.Nem lehet tőlem olyant kérni amit nem adnék meg, kérés nélkül elégítem ki orálisan ha aktus közben fáradtnak látom akkor átveszem az irányítást stb.Mégis egyre többször utasít el. Nem biztos hogy hü tudok így maradni, nekem naon kell a sex, a sok szex, és az hogy a férfi letámadjon és ne mindig én kezdeményezzek.
2010. okt. 19. 07:00
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
92%
Kevés férfi szereti a nimfomániás nőket! Keress olyant,aki erre vevő,bár nem sok ilyen van!
2010. okt. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
41%

Dehogynem!

Írj privit, segítek rajtad!

:)

28F

2010. okt. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
0%
Fake!
2010. okt. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
Vannak akik kevéssel is beérik.
2010. okt. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Hát elsőnek,,, nem kevés pasim volt már de eddig ő az első akinek ez gond.Minden eddigi pasim azt modta hogy épp ilyen nők kellenek.
2010. okt. 19. 08:43
 6/45 anonim ***** válasza:

Az analnak örülnek, de mindennap nekem se lenne kedvem hozza. :)


23F

2010. okt. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
56%
Erdekes, ha az osszes eddigi pasidnak ez jott be, akkor miert nincsenek veled? Ja, hogy rajottek, hogy toled semmit nem kapnak a szexen kivul. Megsem jottel be nekik. Egyebkent kell a francnak ilyen no. Az nem is zavarna, ha a fel falu vegigkurta, koztuk az egesz lovarda, de hogy a szexmaniajaval rammasszon, es ne hagyjon elni, pfff. Rohadt onzo vagy, gondolom, eddig nem mondta senki. Fogd vissza magad, kulonben a pasid rovid idon belul eldob, mint egy hasznalt rongyot. Latod, hogy teher vagy sokszor a szamara, akkor minek erolteted? Keress fel inkabb szakembert.
2010. okt. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim válasza:
100%

huhh...az előttem lévő egy kicsit bedurvult...

én megkérdezném tőled, h szereted te egyáltalán a párodat?

ha igen... nincs más, mint beletörődni a dologba és kicsit titokzatosabbnak lenni, h ő akarjon letámadni téged. még egy kérdés: biztosan kielégít téged a szex?

ha nem szereted, ne csald meg, szakíts vele és keress hozzádvaló embert...

2010. okt. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
53%

Ugy tunik, keptelen barkit is szeretni onmagan kivul. Ha szeretne, latna, hogy a pasijanak ez nem jo, es nem azon ragodna, hogy ez biztos a pasi hibaja, hanem probalna megoldast keresni. Nem pedig az, hogy meg tobb szexbe kenyszeriti "atveszem az iranyitast, ha elfaradt" cimszo alatt. Raadasul azzal buszkelkedik, hogy hany pasija volt elotte, es hogy ok nem panaszlodtak. Az ilyennek nem csak az erzelmekrol nincs fogalma, de a szexrol sem. Valamikor tul fiatalon elkezdett szexualis eletet elni. Tapasztalatot nem szerzett, hiaba volt sok pasija, mivel a szexualis erettseguk es kulturajuk egyenlo egy doglott hintalo libidojaval. Aki semmit nem tud a szexrol, csak annyit, hogy kell, de hogy miert, azt nem, az senkit nem tud megfeleloen kielegiteni.

Ha meg nem elegit ki a szex, akkor nimfo vagy, ezt be kell latni. De nem azert, mert ez egy betegseg, szervi fogyatekossag, hanem mert soha nem tanultad meg, hogyan kell jol szexelni. Nem volt, aki megtanitson, raadasul igazan nem iserdekel a partnered igenye, csak a sajatjaid, csak fogalmad sincs, hogyan elegitsd ki magad szex kozben.

A srac nem erdemli meg, hogy megcsald, tenyleg szakits vele, mindkettotoknek jobb lesz!

2010. okt. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
100%

Igen, létezik ilyen pasi. A nimfó nő meg egy elég tág fogalom.


Amúgy, egy pasinak sem csak a szex az egyetlen igénye ám. Pl. meghitt, romantikus vacsora, kettesben, intimitás, beszélgetés egymásról, a világ dolgairól. Közös programok, közös érdeklődés, azonos gondolkodás a világról, nagyjából egyező vélemények, közös jövőkép. Sorolhatnám még. Gondolkodj el rajta, hogy a szexen kívül még mit csináltok együtt. Lehet más is kellene mellé. :)

2010. okt. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!