Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van pasi aki nem akar mindenna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van pasi aki nem akar mindennap sexelni? Létezik az hogy mégsem a nimfó nő a férfi álom? (lent)

Figyelt kérdés
Én éjjel nappal sexelnék és ez eddig minden pasimnak áldás volt.A mostani meg ugy érzi hogy teher, először még neki is tetszett az étvágyam de már hozzá költöztem és egy ideje nem akarja annyiszor.Én mindenben benne vagyok az análtol kezdve egyszerüen mindenben.Nem lehet tőlem olyant kérni amit nem adnék meg, kérés nélkül elégítem ki orálisan ha aktus közben fáradtnak látom akkor átveszem az irányítást stb.Mégis egyre többször utasít el. Nem biztos hogy hü tudok így maradni, nekem naon kell a sex, a sok szex, és az hogy a férfi letámadjon és ne mindig én kezdeményezzek.
2010. okt. 19. 07:00
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
Ugyan már menjetek anyátokba, be vagytok ti savanyodva.Választ csak az irjon aki értelmeset tud és ne ilyen szánalmas baromságokat.
2010. okt. 19. 12:49
 12/45 anonim ***** válasza:
Nekem nincs problemam a parkapcsolatomban, szerencsere a baratnomtol mindent megkapok, es en is megadok neki mindent. Boldogok vagyunk. Nem is tudom, ki van akkor (ha besavanyodva nem is) beleorulve a problemajaba.
2010. okt. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
100%

"Ugyan már menjetek anyátokba, be vagytok ti savanyodva.Választ csak az irjon aki értelmeset tud és ne ilyen szánalmas baromságokat."


Mi a szánalmas baromság? :D Hogy leírtuk, hogy a szex nem minden egy párkapcsolatban, még egy férfi számára sem? :) Volt, aki ezt írta, durván, én finomabban fogalmaztam meg, de ez a lényege a dolognak. Ez nem besavanyodás kérdése. :)

2010. okt. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
Kedves válaszoló! Nemhogy ezt most sértésnek veszed, mert egyáltalán nem az. De gondolj bele, hogy a kommentok többségét férfneműek írták. AZért érdemes lenne fontolóra venni a véleményüket, hiszen ő is férfiak, mint a barátod és azért egy férfi többet tud egy férfigondolkodásról. És itt nem is csak egy férfi válaszolt, hanem több is...
2010. okt. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
14:14 vagyok. Bocsika, de félreírtam egyik mondatomat. Nem ,,mKedves válaszoló´´, hanem: Kedves kérdező :) Bocsika :)
2010. okt. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
17%
Te vagy az a tipikus ribanc ... remélem még ki is derül, hogy 18 éves vagy ... akkor aztán mehetsz a levesbe
2010. okt. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, azt azért tudnod kell, hogy én örülnék egy ilyennek. xD
2010. okt. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
Én mondjuk azokat a barátnőimet szerettem, akik bármikor hajlandóak szexelni... Nekem például fontos, hogy ne kelljen könyörögni, az nem passzol hozzám. Én szeretem a szexet, főleg gyakran, de természetesen ehhez a megfelelő nő is kell. 29/F
2010. okt. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:
24 vagyok. mellesleg
2010. okt. 20. 11:44
 20/45 anonim ***** válasza:
Hogy hívnak?
2010. okt. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!