Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van pasi aki nem akar mindenna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van pasi aki nem akar mindennap sexelni? Létezik az hogy mégsem a nimfó nő a férfi álom? (lent)

Figyelt kérdés
Én éjjel nappal sexelnék és ez eddig minden pasimnak áldás volt.A mostani meg ugy érzi hogy teher, először még neki is tetszett az étvágyam de már hozzá költöztem és egy ideje nem akarja annyiszor.Én mindenben benne vagyok az análtol kezdve egyszerüen mindenben.Nem lehet tőlem olyant kérni amit nem adnék meg, kérés nélkül elégítem ki orálisan ha aktus közben fáradtnak látom akkor átveszem az irányítást stb.Mégis egyre többször utasít el. Nem biztos hogy hü tudok így maradni, nekem naon kell a sex, a sok szex, és az hogy a férfi letámadjon és ne mindig én kezdeményezzek.
2010. okt. 19. 07:00
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:

"Nem lehet tőlem olyant kérni amit nem adnék meg"


Telefonszam, msn?? :)

2010. okt. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
11%

Kedves kérdező!


Nálunk is pont ugyanez a helyzet! Én is igénylem sűrűn a szexet, párom imád, de ő mégsem akarja annyiszor. Anált is nemrég próbáltuk ki először, nekem nagyon bejött, élvezem, kívánom, de ő nem. :S Nem tudok mit tenni, ő nem igényli annyiszor mint én, ezt el kell fogadni. Ezért tutira ne hagyd el, mert nem is olyan sokára ez az éhséged változni fog, bát szülsz, fogamzásgátlót szedsz és hopp, hirtelen megcserélődnek a szerepek és TE leszel az, aki nem akarja. Érted. Csak türelem.


21/L

2010. okt. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
Az én pasim se akar minden nap szexelni, de ez nálam nem probléma. Ha engem normálisan kielégít, akkor nincs igényem minden nap szeretkezni. De nem is találkozunk minden nap, de pl van hogy stresszesebb időszakban van, olyankor hiába találkozunk van hogy nem szeretkezünk. De ezzel nincs is baj szerintem, mert rengeteg mást csinálunk a szexen kívül és szerintem azok fontosabbak mint hogy minden nap legyen szex.
2010. okt. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
kammuuuuuu
2010. okt. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
7%
ez hülyeség... 10 méteres néger f*asz kell a p*icsátoknak aztán megülnétek nem kéne percenként k*urogatni.
2010. okt. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:
Hát az a helyzet hogy a kérdés kiirása óta kicsit probáltam vissza fogni magam hogy majd ha én nem mászom rá akkor biztosan megteszi ő, mivel mégis csak pasi, na erre az az eredmény, hogy azóta nem is voltunk együtt.Még csak hozzám sem ér. Na és itt ne csodálkozzon egy pasi sem hogy ha a másik fél félre ugrik.
2010. okt. 27. 08:40
 37/45 anonim ***** válasza:
100%

Sztem csald meg. Egy nem is férfi. A pasik sem siránkoznak magukban, amikor a nőjüket ok nélkül megcsalják.

Majd csak tanul a hibáiból. Ki tudja, lehet hogy neki van szeretője, és te meg itt szenvedsz, hogy "jajj istenem mi lesz a megcsalom" bla-bla-bla.

2010. okt. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
Húha, ez mondjuk elég durva így. Hogy már 1 hete hozzád se ért. Főleg ha együtt laktok és sűrűn találkoztok. Ez tényleg nem állapot. De így a szerelem is hamar elmúlik, ha azt látjuk hogy a párunk már nem vágyik ránk. Én megbeszélném vele ezt a dolgot, hogy neked ez így nem megy, és ha nem változtat rajta akkor elhagyod. De ha megcsalnád se tudnálak hibáztatni.
2010. okt. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:
Hát képzeljétek el hogy egyszerüen nem lehet vele beszélni, hiába tépem a számat nem válaszol, azt mondja ne baszogassam.Pedig mondtam már neki hogy ha megcsalom se nyekereghet, mert több mint egy hete még egy simogatást se kaptam, és hiányzik az intimitás.ez se hatott persze azota már nem is szol hozzám szinte.
2010. okt. 27. 12:09
 40/45 anonim ***** válasza:
Nezd, nem vonzod ot, valoszinuleg mashol kapja meg az igenyeit. Idot se erdemes ra vesztegetni. Ha meg a teged zavaro problemak megbeszelesere vali igeny kifejezese neki "baszogatas" akkor arra kar szerintem szot pazarolni, dobd ki.
2010. okt. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!