Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány, aki szeret köpködni?

Figyelt kérdés

Szub férfi vagyok, nagyon izgalmas számomra, ha egy lány (vagy akár több) leköp.

Van itt olyan lány, aki akár anyagi támogatás fejében játszana velem ilyesmit?

Olyan pasik válaszát is szívesen veszem akiknek szintén ilyen fétisük van.



nov. 18. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

En csak farokra szeretek szopas kozben es esetleg szajba


31/N

nov. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan nő nincs itt (se), de talán olyan lehet, aki nem különösebben szeret köpködni, de megteszi, mert valamit szimbolizál, vagy valamit kivált vele, amit ezúton szeretne látni…

Köptem már le nem egyszer, nem kétszer szubot, mert megérdemelte / így kívánta a helyzet, de önmagában ez semmilyen örömöt nem okoz számomra, nem szeretem, sőt, undorítónak is találom. De ha elkap a lendület a játékkal, akkor belefér.

nov. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Cáfolom, hogy nincs olyan nő, aki szeret köpködni, és kimondottan élvezi, ha így alázhat.

Személy szerint hirtelen legalább 5 Dominát tudnék mondani, aki egyértelműen élvezte ezt a szitut.

nov. 18. 18:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Régóta keresek csajt aki arcon köpne, szájbaköpne vagy számba folyatná nyálát. De csak 1-2-vel tudtam erről neten beszélni, találkozni nem akartak...


31/F

nov. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Oldrockboy ***** válasza:

Nekem volt olyan nő az életemben....

Sajnos nem jó élethelyzetek találkoztunk🤔🤔🤔

De remélem lesz olyan párom akivel ki tudunk élni fetisheket egy párkapcsolatban...

46f

dec. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen köpködnélek :😀
jan. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hmm izgat ha egy lány köpköd, főleg ha rám/számba
márc. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!