Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha gyerekkorodban "olyan"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha gyerekkorodban "olyan" példát láttál volna, megváltozott volna a szexuális orientációd?

Figyelt kérdés
Gyakori érv, hogy azért kell hatalmi szinten befolyásolni a szexuális felvilágosítást, mert ettől megváltozik a gyermekek szexuális orientációja. Engem mindig is érdekelt, hogy aki így gondolkodik, az ilyen akaratgyenge, hogy ha tudta volna, hogy lehet másnak lenni, akkor más lenne? A véleménye is így alakult ki? Látta, hogy utálni kell azt aki más?

nov. 28. 21:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Nem, én például színtiszta heteroszexuális környezetben nőttem fel, mégis meleg vagyok, és ezt már azelőtt is tudtam, hogy valaha szembejött volna velem bármiféle "LMBTQ-propaganda", vagy hogy egyáltalán ismertem volna a homoszexuális kifejezést.
nov. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
7%

A szexuális orientáció 99%-ban a külső környezeti hatásokra alakul ki. Ha a felvilágosítás során olyan impulzusokat, megerősítéseket kap a gyermek hogy a deviancia az természetes, akkor azt elfogadottnak fogja tekinteni és akár "középútra" is tévedhet.

A szülők többsége azt akarja, hogy a gyermek heteroszexuális legyen, ne pedig valami gendercsoda (otthon a négy fal között ettől még arra tanítja a gyereket amire akarja). Ennélfogva jogos az elvárás az állam felé, hogy a maga szabályozó eszközeivel korlátozza a kiskorúak számára elérhető szexuális tartalmat. Akkor találkozzon vele (+18) amikor már szellemileg eléggé érett is hozzá.

nov. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%

Nem, ez nem változik meg. Veleszületett tulajdonságról beszélünk.

Különben nem születnének melegek konzervatív családokban.

Márpedig a meleg ismerőseim többsége full heteró nevelést kapott,és semmilyen olyan hatás nem érte gyerekkorukban, ami a melegség felé vitte volna őket, akármennyire vaskalappal próbálták rájuk erőszakolni, attól még melegek maradtak, max elfojtották magukban,aztán 20onévesen vallották be saját maguknak is.

Közben meg ismerek olyat,aki apa nélkül nőtt fel,3 nővére van,az anyja,nagyanyja nevelte, a srác nagyon feminim lett,de attól még full heteró.

Vagy nyugati országokban,akiket meleg párok nevelnek, azok se lesznek melegek ettől.

Szélsőségesen ultrakonzervatív hittérítők meg szélsőségesen kultúrbalos figurákon kívül senki se gondolja azt, hogy ezt a veleszületett tulajdonságot bárhogy meg lehetne változtatni.

nov. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
#2: Amit írsz az nettó hülyeség. Tudományos tény, hogy magzati korban dől el a szexuális orientáció.
nov. 28. 21:47
 5/18 A kérdező kommentje:
#2: Te meleg lennél ezek szerint ha olyan példát láttál volna?
nov. 28. 21:48
 6/18 anonim ***** válasza:
60%
A börtönben sem változik meg, nem leszel meleg, sem bi. Ha kijösz a börtönből nőket akarsz, csak volt egy ínséges idő. A kutyáslányok is ilyenek, ha találnanak egy igazi csődőr férfit, aki képes 5 percig reszelni mint a dugattyú, mint a kutyus...
nov. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
36%
... a blökit (Buksit) kirakják a hálószobájukból.
nov. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
17%

#4 magzati korban... - bocs, de ez egy hatalmas baromság! A pszichoanalitika "kedvenc alanya" az egymástól elválasztva növekedő (pl. más-más szülőkhöz örökbe adott) egypetéjű ikrek viselkedésének, személyiségének a vizsgálata. Genetikailag szinte teljesen egyformák, így lemérhető hogy mennyire determinál a genetika és mennyire van hatással a környezet. S bár személyiségükben sokszor akad párhuzam, de több olyan is előfordult, hogy az egyikük teljesen hetero, a másik meleg/leszbikus.

A "nem tehetek róla így születtem" szlogent azok hangoztatják akik nem képesek elfogadni a saját másságukat.

nov. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Gondold el, Orbán Viktor fia is meleg. Mekkora az esélye, hogy Orbán Viktor, akinek az egész élete, pályafutása, a homofobiáról, a melegek üldözéséről szól, homoszexuálisnak nevelje a gyerekét ?
nov. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem ezen múlik.
nov. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!