Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális az, hogy szinte...

Normális az, hogy szinte semmire nem emlékszem az ezelőtti évek történéseiből? Azt tudom, hogy az normális, ha nem emlékszel a gyerekkorodra nagyon, de az is az, ha az ezelőtti évekre sem emlékszel?

Figyelt kérdés
Én úgy vagyok, hogy a gyerekkoromból csak néhány kirándulásos vagy vakációs emlék van meg, plusz néhány érzelmi trauma általánosból, de ennyi. Utánaolvastam, és ez állítólag normális. Viszont én arra sem emlékszem már, hogy mi volt tavaly ilyenkor, vagy pár hónappal ezelőtt. Jelenleg 11. osztályos vagyok, és ha megkérdeznék mik a legszebb/legrosszabb emlékeim 9. vagy 10.ből semmit sem tudnék mondani, mert semmire sem emlékszem jóformán. Az 5-8 as évekről ne is beszélve, mert az már tényleg egy katyvasz, habár jobbszeretném elfelejteni. Szóval ez szerintetek normális?

2023. okt. 8. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem normális.
2023. okt. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En se sok mindenre emlekszem gyerekkorombol
2023. okt. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nagyon monoton időszak lehetett, eseménytelen és nem volt semmi különösebben emlékezetes.
2023. nov. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!