Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a legvadabb Bdsm vágyad,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legvadabb Bdsm vágyad, álmod?

Figyelt kérdés
Nekem van olyan amit soha nem fogok megélni, de még nem tettem le róla teljesen.

dec. 8. 10:55
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
36%
Nekem is olyan van amit soha nem fogok megélni...
dec. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
59%
Részt vehessek egy BDSM módszerek széles választékát alkalmazó átnevelőtáborban, ahol a nők iránti tiszteletre és velük szembeni előzékeny viselkedésre nevelnék a férfiakat, rámutatva gyengeségeikre és korlátoltságukra, hogy mennyire szükségük van a nőkre és hálásak lehetnek nekik.
dec. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
84%

Én már megéltem.

A nőnek be van kötve a szeme, a kezei hátul összekötve és felhúzva egy kampóra. Magassarkúban áll terpeszben.

A mellein csipeszek és/vagy összeszorítom és pöckölöm a mellbimbóját. Én pedig fenekelem, korbáccsal, fakanállal, kézzel, közben a popsiját ujjazom és tágítom pluggal felfújható tágítóval.

Aztán leeresztem elvezetem az ágyhoz. Ott négykézláb fenekelem, szopatom ujjazom a popsiját.

Közben csókolom is, simítom a hátát és hirtelen rácsapok egy szíjjal a fenekére.

Végül megdugom hátulról mindenhol, miközben a haját húzom és fenekelem, símogatom.


Ez most egy rövidített verzió. De kb ez volt a szeánsz.


44 F

dec. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
91%

Szeretnék egy kisfarkú csicskát és egy vékony szolgalányt. Lesik minden kívánságom és feltétel nélkül engedelmeskednek. Fontos, hogy mindkettő legyen, csak az egyik nem elég!

22L

dec. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
78%
Fenekelés
dec. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
90%
Hogy a domom egy vászonnak használja a testemet -talán a hátamat- és egy éles tárgy legyen az ecset amivel a mesterművel megfesti rajtam. Természetesen a monogramjával aláírva, véglegesítve a tökéletes alkotását, amit én büszkén viselek.
dec. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
83%

Pofozás, leköpés, feneklés.

Minél mocskosabban beszéljen!

dec. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
17%
6# volt már éhez hasonló?
dec. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
90%
Hogy legyen egy exhibicionista, nimfomániás lány, aki minden kívánságomat teljesítené és élvezné ő is a BDSM-et. Csak akkor élvezhetne, ha megengedném neki, de ő is nagyon kívánna engem. Imádná ha elverik a punciját, és lakatot tehetnék rá. Otthon természetesen nem viselhetne ruhát, stradra csak nudista strandra járnánk, elmennénk BDSM klubbokba és büszke lehetnék rá, hogy az enyém.
dec. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
62%
Mindenféle lábfétises téma kipróbálása egy domináns nővel, akinek a lábszolgája lehetek.
dec. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!