Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a legvadabb Bdsm vágyad,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legvadabb Bdsm vágyad, álmod?

Figyelt kérdés
Nekem van olyan amit soha nem fogok megélni, de még nem tettem le róla teljesen.

dec. 8. 10:55
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
71%
Egy szép, kultúrált korombeli csaj keményen elfenekel és elveri a talpát legalább egy, de akár több korombeli, sportos srácnak, (nem véresre, de nem is csak pirosra, ha ordít, nyög, minél inkább szenved annál jobb) aztán természetesen én is sorra kerülök, majd a csajjal dugok egy keményet.
dec. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
83%
Nekem tini mazo lány akit keményen meg lehet szadizni:)
dec. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 gabor49 ***** válasza:
38%
tul durva ahoz hogy ide kiirjam 50/f
dec. 9. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
74%
Elutazni külföldre egy tengerpartra egy idősebb dommal és egy lányal. Ott kinn a tengerparton a dom nyilvánosan mások elött elfenekel jó vörösre vagy húrkásra amig a lány a testvérem szerepében lefogná a kezem hogy ne tudjak hátrakapni.utánnna rámadnának egy női egyberészes fürdőruhát és ugy kellene visszamenni a házba,vagy kocsiba.a szállásom pedig szopatna a lány elött exta büntetésből
dec. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 érdeklődő35 ***** válasza:
71%
Kikötözni a lányt,Felváltva illetve egyszerre izgatni vibrivel ujjakkal a punciját popsiját, és közben nagyon keményen fenekelni.
dec. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
36%
#14-s vagyok. Mivel többen is kérdezték 23/f vagyok
dec. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
72%

Az, hogy két-három nálam pár évvel idősebb férfi raboljon el, vetkőztessen le teljesen meztelenre, zárjon be egy házi börtönbe, rakjanak rám egy lakattal lezárt nyakörvet pórázzal, erőszakoljanak (egyszerre popsiba és szájba kutyapózban) és kínvallassanak meg, majd vitessenek el "tárgyalásra" pórázon vezetve hátrakötözött vagy bilincselt kezekkel és bilincsbe vert lábakkal, "ítéljenek el" majd további szadizás, büntetés és használat céljából adjanak át egy másik embernek, aki megtarthat szexszolgának és alkalomadtán vendégségekben felkínálhat a többieknek szexre engem.


(22/F/bi)

dec. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

17.

Folyamatosan rabszolgaként akarsz élni?

Ahogy írtad ez nem egy egy alkalom.

dec. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
89%
#17: Nyilvánvalóan nem, napközben én is végezném a saját dolgomat, mint a többi ember, mennék dolgozni...stb.
dec. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az mégsem elrablás 🙂
dec. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!