Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a legvadabb Bdsm vágyad,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legvadabb Bdsm vágyad, álmod?

Figyelt kérdés
Nekem van olyan amit soha nem fogok megélni, de még nem tettem le róla teljesen.

dec. 8. 10:55
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
90%
Ki mondta, hogy nem lehetne ezt egy 1-2-3 hetes 7/24 szerepjátékban eljátszani? :)))
dec. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
91%
Nyilván megvalósíthatatlan, de az, hogy kikössenek meztelenül egy szobába tele különböző eszközökkel, és mindenki, akit valaha visszautasítottam vagy nem kedvel bosszút állhat rajtam
dec. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
69%

tini szexrabszolga lányt tartani hosszútávon, akinek semmi nem tabu, és 24/7-ben kontrollom alatt van.


45/F

dec. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
22: Ha nő vagy, ráadásul nem botrányosan csúnya, erre bármikor találsz lelkes jelentkezőket. Persze arra nem, hogy minden haragosodat odacsődítse a megdolgozásod szándékával, de szerintem találna erre is bőven vállalkozót, aki eljátszaná a szerepet.
dec. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
41%

Megismerkedni itt egy lánnyal. Beszélgetni, megkedvelni egymást - és a vágyainkat.


Majd megbeszélünk egy időpontot és helyszínt, pl próbafülke, valami nyugis és diszkrét helyen. Bejössz, ott leszek, letérdelsz elém, előveszem a vastag péniszem és pár centire tőled kezdem kényeztetni magam.



Végén az ajkaidra, arcodra élvezek. Esetleg szádba, ha végül úgy döntesz. Nem érünk közben egymáshoz. A végén felállsz - biccentek, mosolygunk egymásra, megsimogatom az arcod és mindenki megy a saját dolgára..



Te a g.cimmel az arcodon, én mosollyal:)

dec. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim válasza:
89%
Egyszerre több csinos nő csicskàja legyek.Bàrmi belefér....
dec. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

Találni egy olyan partnert, akivel biztonságos körülmények közt, adekvát módon élhetném meg a vágyaimat.


(F)

dec. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
96%
Erdőben fához kötözve, elfenekelve, majd megdugna párom:)
dec. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim válasza:
63%
#9 ez jó hangzik xddd
dec. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
79%

28#

Párod meg is tette?

dec. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!