Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szex pénzért? Fizetnétek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bebiebihal kérdése:

Szex pénzért? Fizetnétek, ha igen mennyit? Lányok mennyiért csinálnátok? Esetleg sugar daddy/baby kapcsolat?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy az ilyen férfiak, akiknek esetleg szexkapcsolatuk van, vagy sugar daddy-ként támogatnak egy lányt, mit várnak el, és mennyit áldoznak rá? Lányok bevállalnátok, ha volt már ilyen kapcsolatotok milyenek a tapasztalatok? Mennyit fizetett a férfi?

Nem elméleti válaszokat várok, valós tapasztalatokat, vagy véleményeket. (és részletesen:))



dec. 8. 16:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
Minnél többet fizetsz,annál többet vállal. Ennyi.
dec. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
82%
Nekem egyszer egy szopásért ajánlgattak egy buszmegállóban 10 ezret. Kérdeztem is, hogy ennek ez a piaci ára? Azt mondta a srác, hogy ha egy buliban gyorsan lerendez valakit egy lány, akkor azért 10-15 k-t szoktak adni. Mondjuk az még infláció előtt volt.
dec. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
85%
Csaj vagy?
dec. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
82%
Volt ilyen többször is. Volt akivel csak alkalmi volt, és volt akivel hosszabb ideig összejártunk támogatásos alapon. Itt az oldalon is találtam már ilyen lányokat akik benne voltak. Alapvetően fétisre szoktam partnert keresni, de ha nagyon bejön a lány, akkor szexért is fizetek. A pénz megegyezés kérdése volt mindíg.
dec. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
52%
50-ért már simán dugok csajt, akár innen is.
dec. 9. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Igen, lány vagyok. Szerintem a 10-15 ezer nevetséges, az inkább jelképes összeg lehet csak.😆 Aki ennyiért csinálja, az ingyen is megtenné.
dec. 9. 08:41
 7/26 anonim ***** válasza:
11%
Kérdező, én egy éjszakáért százötvenezret, de attól függ kétszázat is megadnék.
dec. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
7-es, akkor gondolom te elég jó anyagi helyzetben vagy. A körülötted lévő férfiak is így gondolkodnak, vagy ez hogy megy a férfiak körében. Nem tudom a fiú barátaimtól megkérdezni, hogy ők mit gondolnak róla, mert gyanús lenne, hogy miért kérdezem…😆
dec. 9. 12:10
 9/26 anonim ***** válasza:
50%

A fiam egyik osztálytársának a szingli anyukáját támogatom alkalmankét 50-60-nal. Ez kb 4-6 óra, 1-2 alkalommal havonta. Kádban közös pancsizás, szex a kívánalmaim szerint. Orál-anál, fejfogós, fejlógatós kényszer francia, szex csak gumi nélkül, stb. Szóval mindent is, ami szemnek, szájnak ingere. Orvost, tablettát fizetem. Ezenkívül a saját igényeimre alakítottam, amit természetesen én fizettem. Szilikon cici, pirszing a nyelvbe, cici bimbókba, köldökbe, a csiklóba és egy a punci nagyajakba. Ezenkívül lett még 5 igényes tetoválása is. Az intim kozmetikushoz magam hordom full csupaszra gyantázásra. A bizonyos tipusú ruházatát, szex ruha, nec harisnya, miniszoknya, stb., én magam veszem meg, a hozzátartozó kellékekkel együtt, anál plug és gésa golyók. Van hogy strandra megyünk, az ilyenkor használatos mikro és egyébb extrémebb bikinit is én szerzem be. Ha naturista/nudista szaunába, vagy standra, vagy vadnudira megyünk ilyenkor az ár az 70-80-ra módosul.

Remélem, hogy elég részletes.

Én 45 vagyok, a nő 32.

dec. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
84%

9-es!


2 héttel ezelőtt még 30-40 ezret írtál. Legalább figyelj oda, hogy mit hazudsz!

dec. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!