Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szex pénzért? Fizetnétek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bebiebihal kérdése:

Szex pénzért? Fizetnétek, ha igen mennyit? Lányok mennyiért csinálnátok? Esetleg sugar daddy/baby kapcsolat?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy az ilyen férfiak, akiknek esetleg szexkapcsolatuk van, vagy sugar daddy-ként támogatnak egy lányt, mit várnak el, és mennyit áldoznak rá? Lányok bevállalnátok, ha volt már ilyen kapcsolatotok milyenek a tapasztalatok? Mennyit fizetett a férfi?

Nem elméleti válaszokat várok, valós tapasztalatokat, vagy véleményeket. (és részletesen:))



dec. 8. 16:56
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
95%
Na pont az ilyenek miatt mint amiket a 9es irkál nem megyek bele ilyenbe. Nem ér a havi 50-60 de még a többszáz ezer sem annyit hogy úgy mozgassanak mint egy rongybabát. Azt csináljam amit nem akarok. Az ilyen emberektől a hideg is kiráz.
dec. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
95%

Nekem egy teljes éjszakáért ajánlottak 100.000 Ft ot, úgy hogy anál, taknyosra sz*patás, bdsm, pofozás.

Hát nekem nem ért annyit😅

dec. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
53%
havi 1M+ház +kocsi...ezért havi 1-2 együttlét
dec. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
56%
#13 vagyok , lemaradt a nyaralások, vásárlások ,vacsik....
dec. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
83%

13-as!


És ezért te cserébe mit adsz?

dec. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
80%

13

Te mit tudsz felmutatni ill letenni az asztalra ??

Kb...Gondolom!

dec. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
72%

# 13 vagyok.

A másik oldalon vagyok , mert az itt felsoroltakat rakom le az asztalra.

S hogy mindezért mit kapok azt is leírtam ... havi 1-2 együttlét.

dec. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Baszki akkor te nagyon jó lelkű vagy 13as. Mit tud a nő hogy havi 1 Millát adsz neki havi szinten még nyaralást vacsorát? Erre most kíváncsi lettem.
dec. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

#13 vagyok

Szült 3 gyereket , s neveli őket, feladta a karierjét hogy anya legyen.

Meg nem mellékes hozzám jött feleségül ;-)

dec. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is hozzádmehetek? Már van 2 gyerekem a harmadikat gyorsan összehozzuk. Mit szólsz?🤣
dec. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!