Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szóval, van egy örömlány, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval, van egy örömlány, aki nagyon bejön és nagyon szeretek vele lenni, de van egy nagyon nagy probléma. Eddig négyszer voltam vele, de egyszer sem jött össze vele a dolog, nagyon megértő, de látom, hogy mostmár kezdi ezt unni. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Szó került arról is, hogy többé nem fogad, letilt. Hát megmondom őszintén, amikor ez szóba jött rendesen megijedtem, és nem tudom, hogy fog-e még fogadni. Vele veszítettem el a szüzességem, vele lett meg az első csókom. Szóval én nagyon szeretem Őt, és jókat is tudok vele beszélgetni. Srácok, mit csináljak? Én még nagyon szeretnék vele találkozni, de nem fog úgy menni, ha nem lesz erekcióm. Valami tipp? Miért nincs erekcióm? Miért nem jön össze, ha nekem bejön Ő külsőleg-belsőleg???

dec. 18. 22:29
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
dec. 19. 00:50
 12/31 anonim ***** válasza:
11%
Szép jövő előtt állsz. Első szexhez köthető élményeidet fizetős nőnél élted meg… mert másképp senkinek nem feleltél meg. Ez rányomja a bélyeget az egész életedre.
dec. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
40%

" nagyon szeretek vele lenni "

" eddig négyszer voltam vele, de egyszer sem jött össze vele a dolog "

Elég nagy ellentmondás van itt.

Impotens vagy vagy mit takar ez?

dec. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
#13. 18 évesen hogyan lennék impotens? Az meg, hogy szeretek vele lenni, azt jelenti, hogy sikerült egymásra hangolódnunk (sokat beszélgettünk, nevettünk, stb) már csak a dolognak kellene összejönnie, igaz, nem tudom, hogy fogadni fog még ezek után is .
dec. 19. 12:03
 15/31 anonim ***** válasza:
73%

A négyes nagyon jól leírta az okot, én is valami hasonlót írtam volna.


Ehelyett inkább megkérdezem, hogy miért szaladtál 18 évesen egy fizetős nőhöz ahelyett, hogy barátnőt próbálj szerezni, aki tényleg magad miatt szeret téged és nem az üzleti terve része vagy?


Bármi is a válaszod, akár megírod nekünk ide, akár nem, azért nem működik rendesen a hímvessződ, mert az nem csak egy hozzád tartozó testrész, amelyet bizonyos korban már illik egyes társadalmi elvárások szerint használni másra is, mint a gyereknemzés, de én sem vagyok egy vallási fanatikus, csak nem értem, hogy mi volt az oka, hogy ennyire nem bízol, bíztál magadban, hogy inkább fizettél érte.


A nemi szerved nem csak egy tartozéka a testednek, hanem össze van kötve a lelkeddel is, az agyaddal is, és onnantól kezdve, hogy neked magadnak is kétségeid vannak a fizetős nemi szolgáltatás helyességében, ez meglátszik a nemi szerved működésében is.


Az impotencia meg nem korfüggő, ugyanakkor lehet ideiglenes vagy időleges is, de attól még az.


Ajánlom neked Hevesi Krisztina Szex a psziché labirintusában című könyvet, abban tökéletesen le van írva ez tudományosabban is, hogy hogy vanak az agyunk és a hormonjaink és a nemi szervünk mind összekötve egymással, és hogy hatnak egymásra, tehát amennyiben kicsit is elítéled magad netán amiatt, hogy örömlányhoz mentél az első nemi kalandodhoz, az már elég ahhoz, hogy ne is működjön. Ennyi.

dec. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
#15. Köszönöm a hosszú választ. Nem véletlenül mentem fizetős nőhöz, nem csak, mert nekem olyan kedvem volt. 18 éves vagyok, ideje volt túl lenni ezen a dolgon, csak nem éppen így terveztem. A párkapcsolatokban meg nem hiszek, nem hiszem, hogy én valaha is kellenék egy lánynak, ez van, ezt kell szeretni, mondjuk én már el is fogadtam, nem is érzem már, hogy szükségem lenne párkapcsolatra, de legalább fizetős nőkkel működne a dolog, de még azokkal sem, ezt dobta az élet, nincs mit tenni :).
dec. 20. 15:49
 17/31 anonim ***** válasza:
79%

Amúgy máskor nincs ilyen gondod?

Feláll rendesen?

Fogadni biztos hogy fog ha másnem beszélgettek egy jót.

Próbáld meg úgy hogy ne a szexre koncentrálj.

Csak dumáljatok és te simogatod masszírozod.

Hátha feláll közben.

dec. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
#17. Köszi szépen a választ! Mostanában nem nagyon szokott magától felállni, csak akkor, ha magamnak "ingerlem", viszont, akkor is hamar lelankad, nincs meg a megfelelő izgalmi állapot valamiért, csökkenő libidót is tapasztalok, de a laboratóriumi eredmények és az orvosok is mind azt mondják, hogy minden a legnagyobb rendben van, tehát marad az a lehetőség, hogy pszichés eredetű a probléma. Nem tudom még mi a megoldás, de aggaszt ez a probléma.
dec. 20. 17:19
 19/31 anonim ***** válasza:
79%

Vérnyomás probléma nincs?

Ilyen idősen nekem diót lehetett vele törni olyan kemény volt.

Arról nem beszélve hogy egy női biciklire is felállt. 😄😄

Fordulj dokihoz.

Megoldja.

Neki mindent elmondhatsz sőt el is kell.

dec. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
#19. Nincs vérnyomás problémám.
dec. 20. 18:41
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!