Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szóval, van egy örömlány, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval, van egy örömlány, aki nagyon bejön és nagyon szeretek vele lenni, de van egy nagyon nagy probléma. Eddig négyszer voltam vele, de egyszer sem jött össze vele a dolog, nagyon megértő, de látom, hogy mostmár kezdi ezt unni. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Szó került arról is, hogy többé nem fogad, letilt. Hát megmondom őszintén, amikor ez szóba jött rendesen megijedtem, és nem tudom, hogy fog-e még fogadni. Vele veszítettem el a szüzességem, vele lett meg az első csókom. Szóval én nagyon szeretem Őt, és jókat is tudok vele beszélgetni. Srácok, mit csináljak? Én még nagyon szeretnék vele találkozni, de nem fog úgy menni, ha nem lesz erekcióm. Valami tipp? Miért nincs erekcióm? Miért nem jön össze, ha nekem bejön Ő külsőleg-belsőleg???

dec. 18. 22:29
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
94%

Ha örömlány akkor fogadni fog negyvenszer is ha viszed a pénzt. Az a te egyéni szoc.problémád a szemében, hogy neked nem áll fel. Sőt még csak örül is neki, mert gyakorlatilag pihenőidő, hogy dugás nélkül kereshet pénzt.

Ha mégsem fogad, az másért van... valószínűleg kezd neki terhes lenni a "rajongásod". Túlzott rajongás esetén kétfajta prosti van. Az egyiket idegesíti és inkább letilt. A másik meglátja a lehetőséget és a gatyádig lehúz lóvéval (pl. beadja, hogy abba akarja hagyni, egymáséi lehettek, de sajnos tartozik valami strigónak 2 milliával s eléri hogy "kölcsönadj" - többet nem látod sem a pénzt, sem a prostit).

dec. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
85%
Biztos, hogy a fogad impotenseket is, maganeletbe belefolyni akaro rajongoktol zarkozik el.
dec. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
#2. 18 évesen azért nem mondanám magam impotensnek, valami más lehet a probléma, de az, hogy mi, az jó kérdés.
dec. 18. 23:03
 4/31 anonim ***** válasza:
88%

Mi... mi... Egy szűz kisrác vagy, akin eluralkodtak az érzelmek és a megfelelni akarás. Ezzel semmi gond sincs, csak nem a megfelelő nővel éled ezt meg. Barátnőt szerezz. Aki téged fog szeretni, és nem a pénzed.


A másik, hogy biztos a ku... bocs örömlány is levágta már azt, hogy Te ettől többet is gondolsz mint amiről szólna még ha Te magadnak se vallod ezt be.

Érzelem -> Megfelelni akarás->Stresz-> Nem megy a dolog.


Engedd el ezt az egészet és keress normális kapcsolatot. Ahol kitud alakulni sorrendben minden.

Érzelem, majd szex.

dec. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
88%
Neki nem a dugás számít. Az neki csak egy szükséges rossz. A pénz érdekli, ha mehdugják ha nem.
dec. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
19%
Ha egyszer sem jött vele össze a dolog, akkor miért írod, hogy vele vesztetted el a szüzességed? Nőj fel!
dec. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
#4. Köszönöm a hosszú és hasznos választ, de hogyan engedjem el, ha már 2-3 hét után úgy hiányzik, hogy azt se tudom mi van velem. Plusz én vele szeretném megélni ezeket a pillanatokat. Egyébként én tiszteletben tartom az Ő munkáját, ezért például nincsenek olyan gondolataim, hogy össze akarok vele jönni, hiszen erre úgysincs lehetőség. Azért is olyan jó vele, mert ugyanannyi idősek vagyunk.
dec. 18. 23:48
 8/31 A kérdező kommentje:
#6. Egyszer sikerült, de hamar lelankadt, ezt elfelejtettem említeni, az meg még ugyanúgy nem számít normál aktusnak, az az 1-2 perc míg merev volt.
dec. 18. 23:53
 9/31 anonim ***** válasza:
77%
#7 keress fel egy jó pszichológust... un. érzelemfüggő vagy. Rádmosolyog valaki, kicsit kedvesebb és egyből totál beszerelmesedsz. Te is tudod, hogy ez nem normális dolog. A k.rva nem azért volt veled kedves mert olyan jófejnek tart hanem a pénzed miatt! Ezerszer többet fog segíteni az életeden, ha azt a pénzt inkább egy teraphoz viszed.
dec. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
85%

#4 vagyok.


Tudod van olyan amikor a férfi az eszével gondolkozik. Ekkor belátja, hogy egy örömlánnyal soha nem lesz több mint b.szás.


Aztán van aki farkával gondolkozik. Nem az eszével, nem a szívével, hanem a farkával. Na ez a guruló krumplit is megdugná menetközben, és leszarja az érzelmeket is.


És van aki a szívével gondolkozik, ( ez vagy te ) ekkor bár az agya látja, hogy mi helyes, elvakítja a " rózsaszín köd ".

Mivel az agy tudja a helyes utat, figyelmeztet épp ezért a szíve se valja be, hogy jah igen többet érzek mint kellene.

És mivel szívvel gondolkozik, amibe bele pofázik az agy is, a farka utolsó helyre szorul azaz max pisilésre jó.


A lényeg.


Szerelmes vagy, és stresszelsz mert tudod, hogy ez csak egy ribi aki soha nem lesz együtt úgy veled és félsz, hogy elveszted. Na. Ezért nem áll fel a péló.


Mint írtam, felejsd el a nénit.

Ha kedves veled, az nem neked szól, hanem a pénz tárcádnak.

Ha dícsér, ha vicces, ha aranyos, az nem miattad van, hanem a zsebedben lapuló Mátyások miatt. Vili?


Nincs olyan opció, hogy Miattad tesz, mond, csinál ezt és azt.


Mert ez neki csak üzlet. Semmi több.


Eredj el bulizni, vagy eredj edzeni, járj emberek közé és járj nyitott szemmel.


Meglesz az a barátné.


Aki a szíved, és az agyad egyszerre fogja szeretni. Hát még a pélód, mivel vele működni fog a műszer.

dec. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!