Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szóval, van egy örömlány, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval, van egy örömlány, aki nagyon bejön és nagyon szeretek vele lenni, de van egy nagyon nagy probléma. Eddig négyszer voltam vele, de egyszer sem jött össze vele a dolog, nagyon megértő, de látom, hogy mostmár kezdi ezt unni. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Szó került arról is, hogy többé nem fogad, letilt. Hát megmondom őszintén, amikor ez szóba jött rendesen megijedtem, és nem tudom, hogy fog-e még fogadni. Vele veszítettem el a szüzességem, vele lett meg az első csókom. Szóval én nagyon szeretem Őt, és jókat is tudok vele beszélgetni. Srácok, mit csináljak? Én még nagyon szeretnék vele találkozni, de nem fog úgy menni, ha nem lesz erekcióm. Valami tipp? Miért nincs erekcióm? Miért nem jön össze, ha nekem bejön Ő külsőleg-belsőleg???

dec. 18. 22:29
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%

Kedves magát introvertált fiúként definiáló kérdező!


Az első csók és az első szex mind jelentősek minden egyes ember életében, akár introvertált, akár nem, akár fiú, akár lány, éppen ezért nem mindegy, hogy kivel és hogyan történik.


Ezen kívül a nők általában kommunikatívak, extrovertáltabbak, mint a férfiak, pláne, ha ez még a foglalkozása elvárása is, hogy kedves legyen és beszélgessen is.


Fordulj pszihológushoz, hogy az introvertáltságod ne akadályozzon meg az ismerkedésben pénztárcakiürítéssel, vagy szexológushoz fordulj, mert a merevedési problémáid nem fognak máshogy megoldódni, pláne úgy nem, ha naivitásod és tapasztalatlanságod miatt összekevered egy örömlány kedvességét a kliense felé az irántad érzett őszinte érdeklődéssel, figyelemmel és szeretettel, amelyre a nemi szerved is reagál.

dec. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!