Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiuk volt kinos ciki merevedés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk volt kinos ciki merevedés szobatárs elott vagy otthon? Hány évesen volt? Hogyan volt? Mit szólt?

Figyelt kérdés

jan. 1. 08:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
57%
Nekem orvosnal allt fel a kukacon vizsgalat kozben egy szep fiatal doktor mno ujjai kozott.
jan. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Elofordult haverrel, tok normalis nem volt semmi gond. En is lattam mast allo farokkal.
jan. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Közös zuhanyzóban volt
jan. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Reggel itthon.Meztelenül alszom és merev farokkal mentem ki wc- re Nem vettem észre hogy apu a konyhában van már. 16 voltam
jan. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Ha leveszem a fürdőnadrágot fürdőzés után az öltözőben vagy zuhany alatt, általában nekem feláll. 30F
jan. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen közös zuhanyzóban.
jan. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Lakótársak előtt rendszeresen állt, de nem volt ciki
jan. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is közös zuhanyzóban volt, kosáredzés után, kb 17 évesen (most 24 vagyok). Általában nem szokott ezzel gondom lenni, de akkor felugrott. Láttam, hogy volt aki észrevette, és nevetett rajta a csapattársak közül.
jan. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
87%
Metrón állva ,kapaszkodva !És ő gondol egyet és önálló út 😂Előttem középkori csajszik ülnek valahogy próbáltam a táskámmal takarni😎
jan. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Volt már nekem is hogy reggel kimentem álló farokkal és rokonba belefutottam

Meg koliba ébredés után meg zuhanyzásnál rendszeres volt másoknak is nemcsak nekem

jan. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!