Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Akik rosszlányokhoz jártak/jár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik rosszlányokhoz jártak/járnak, volt olyan, hogy a lány megengedte a szimpátia alapú talikat? Például nap végén elhívott valahova, étterembe, randizni, stb. Valakivel volt már ilyen?

Figyelt kérdés

jan. 1. 20:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ilyen nem letezik...
jan. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
81%

Ne is álmodj róla.


Amúgy én azt tapasztaltam, hogy egyik sem egy hű de érdekes személyiség. Amelyik kicsit értelemes, az meg félbolond, habókos.

Nem olyanok, akikkel érdemes lenne csakúgy talizni.

Nem veszít semmit az ember.

jan. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
#2. Pedig én egyik barátomtól hallottam, hogy az a lány, akihez jár, talizgat munkán kívül olyan vendégekkel, akit vagy akiket nagyon bír.
jan. 1. 21:07
 4/24 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy van ilyen, de az beetetés, bepalizás, a végén lehúzás lesz a vége..
jan. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%
"Pedig én egyik barátomtól hallottam, ..." Aha! Persze! Akkor ki ne hagyd a barátod legközelebbi meseestjét sem!
jan. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%

3


Szerintem kamuzott a barátod, vagy a csaj kamuzott neki.

jan. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
6. A csaj minek kamuzna ilyenről?
jan. 1. 21:52
 8/24 anonim ***** válasza:
98%
Én csak olyanról hallottam egy barátomtól aki mindig ugyanahhoz a prostihoz járt éveken keresztül, hogy ha nem jött épp következő vendég, akkor ott maradt még nála akár egész délután, főztek, meg keresztrejtvényt fejtettek, a haverom vitt neki kaját, ilyesmi. Összebarátkoztak tényleg, de azért annyira nem, hogy csak úgy találkozzanak, meg ingyen dugott volna a csaj.
jan. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
97%
Ezerből egy ilyen TALÁN van, de a másik 999-nek csak ugyanolyan klienspista vagy mint a másik 998 figura. A k.rva nem szerelemből, szeretetből csinálja hanem a pénzedért!
jan. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
8. Azta, akkor mégiscsak előfordul ilyen. Hírdet még amúgy a lány? Mi a neve az oldalon?
jan. 1. 22:18
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!