Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Akik rosszlányokhoz jártak/jár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik rosszlányokhoz jártak/járnak, volt olyan, hogy a lány megengedte a szimpátia alapú talikat? Például nap végén elhívott valahova, étterembe, randizni, stb. Valakivel volt már ilyen?

Figyelt kérdés

jan. 1. 20:47
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%

Kedves #20! Nem kell elhinned!

🤷‍♂️

jan. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 sztbali ***** válasza:
100%

Sokból mindig van 1 ami kivétel. Ez a visszajárós "bizalomra" épül. Évtizednél is hosszabb rendszeres látogatás, amikor tudsz a hirdetőről jó pár dolgot és ő is rólad. Ebből nagyon kevés van, mert akik ilyen lányokhoz járnak azok nagy része skalpvadász és akár ezer lány is a listájukra kerülhet.

Nálam egy eset volt, amikor a csajnak születésnapja volt, felhívott és akkor a barátnőjével hármasban csináltuk; valamint kevesebbet kért az eltelt időre visszatekintve.

jan. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Volt
jan. 11. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Madcow válasza:
Nekem is volt hasonlo ugy megdugtam hogy mondta volt egy pali akit felvitt magahoz meg regebben de mar mashol lakik nem tudja megcsinalni nekem meg baratnom volt akihez haza kellett mennem ugy hogy ugrott a dolog de komoly dugas volt eletem egyik legjobbja
ápr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!