Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Akik rosszlányokhoz jártak/jár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik rosszlányokhoz jártak/járnak, volt olyan, hogy a lány megengedte a szimpátia alapú talikat? Például nap végén elhívott valahova, étterembe, randizni, stb. Valakivel volt már ilyen?

Figyelt kérdés

jan. 1. 20:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
97%
#10.: Fogalmam sincs sajnos, szerintem nem, ez régi sztori. De mint írtam, ehhez az kellett, hogy a srác éveken át járt hozzá rendszeresen és egy nagyon jó gyerek volt, csak már "elfelejtett" csajozni.
jan. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
11. Értem. Az a csaj amúgy hirdet, akiről én írtam. Érdekel a neve, stb? Ha igen, írj privibe, ott elmondom :).
jan. 1. 22:37
 13/24 anonim ***** válasza:
96%
#12: Köszi, ez tényleg egy barátom volt, nem én, sajnos már nem is él. Én kb. 20 éve befejeztem ezt a műfajt, de kedves vagy. :)
jan. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nincs ilyen. Én úgy kaptam ingyen szopást egy fizetős dugás után, úgy hogy a csaj gimis osztálytársam volt. Illetve néha tovább maradhattam. De az ilyen mesék csak legendák...
jan. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
79%
Sokkal gyakoribb eset, hogy a prosti barátságot színlel, a bizalmadba férkőzik, majd elsírja a bánatát hogy jaj szegény anyukáját kilakoltatják /súlyos műtéte van / ki akar szállni de tartozásai vannak ha nem ad valaki kölcsön neki 5 millát, vagy felajánl valami fantörpikus tuti befektetési lehetőséget - egyik esetben sem látod viszont a pénzed.
jan. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anti paladin ***** válasza:
74%
Ezt legfeljebb nem hivatásosnál tudom elképzelni de pár hét múlva felkeresem a "pillangómat", hát csak rákérdezek már nála szokott-e csinálni ilyet bár előre borítékolom a választ. Kedves, kicsit tán huzatos a csaj de nem hülye. :D
jan. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
97%

Nekem olyan volt hogy a gyerekét kellett elhozzam a mamától és cserében leszopott.

De én visszajárós vagyok nála.

jan. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
70%

3. De azt is pénzért csinálja nem szeretetből.

Ha kifizetik neki az időt akkor miért ne menne el.

Például 3-4 óra akkor az 100000 ft és el eszik-iszik a csaj ezért.

jan. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
39%

Voltam egy csajszival, annyira jó volt Neki, hogy "melo" utánra megbeszeltük a talit.

Este elmentem érte, hazavittem, és Vele voltam reggelig..

Emlékezetes volt.

jan. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
8%
Messziről jött ember azt mond, amit akar...
jan. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!