Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan bdsm-eztek a párotokkal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bdsm-eztek a párotokkal?

Figyelt kérdés

vagy ha lenne párotok hogyan csinálnátok? ha nem szeretnétek ide leírni, privátba leírhatjátok részletesen!

19/L



jan. 4. 15:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

mivel szub volt a lány, ezért teljes kontroll, engedélyek, minden megszabása, jutalmak és büntetések, rendszeres együttlétek, kötözések, kisebb fájdalmak, ölelések és simogatások, verés, alázás.


Ha érdekel bármi, írj bátran!


45/F

jan. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Orgazmus kontroll kikötés anál plug viselése. Magassarkú otthon egész nap. Fehérnemű tiltás.

46F

jan. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Szinte csak a szexben és a szexualitásban éljük meg, azon kívül nem kerül elő.

Alapvetően már tisztában vagyok vele hogy mik a párom határai és mik azok amik izgatják. Ezek függvényében szoktam eldönteni mikor mi kerül elő.

Van egy nagyobb készletünk kiegészítő eszközökből, különböző bilincsek, lágyabb és keményebb kötözéshez, peckek, pálcák, kötelek, elektromos stimuláláshoz cuccok, övek, maszkok, szóval kb minden amit ki tudtunk találni és beszerezni.

Hogy mikor mit használunk az változó. Párom szereti ha az enyém az irányítás és én is, így ez szinte mindig előkerül.

Rendszerint van kötözés, vagy valamilyen szinten mozgás kontroll, ha fel van izgulca és ingerlem is akkor már egy kevés folytatás után hatalmasakat tud élvezni. Viszont erre nagyon oda kell figyelni ne legyen gond.

Van amikor kikötözöm az ágyhoz hogy mozogni egyáltalán ne tudjon, kap elektromos stimuláló tappancsokat a belső combjaira, a hasára a szemérem dombra és közvetlenül a nagyajkak mellé is. Kis izgatás után bekapcsolom majd jöhet egy vezeték nélküli vibro tojás, ezt követően addig infetlem amíg szinte el nem éri az orgazmust aztán kis pihi, majd újra és aztán újra.

Szóval minket maga a fájdalom kevésbé vonz, persze előfordul, de inkább a másik fölötti kontroll az ami nálunk van.

jan. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a vizes BDSM a kedvencem: játékok slaggal, zuhannyal, medencében, tóban, tengerben. Dobálás vízbe, légzés kontroll víz alá nyomással, kényszerzuhany jéghideg vízzel, lelocsolás slaggal, úszás víz alatt, úszás megkötözve, ...

De a kötözés, bilincselés, bezárás, szembekötés, testi fenyítések, határok feszegetése is bejön nagyon.

jan. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak igazi fém bilincseink, és selyem szalagok. Ezekkel szokott ki és megkötözni, szem bekötésre fekete sál. Vibrátorral izgat meg fenekelés is szokott lenni, nadrágszíjjal és pálcával. Nálunk a bdsm csak szex része, nincs lelki kontrol meg nyilvános megalázás stb.
jan. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A barátommal szoktunk játszani, de nem a klasszikus bdsm és nem a szexualitás a hangsúly. Inkább mesztelenség és azzal kapcsolatos feladatokat kap, kínos szituk, kontroll ilyesmik.

24l

jan. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Van néhány igazi bilincsünk, így gyakran tartom bilincs(ek)ben szexen kívül is a feleségemet. Előkerül néha szájpecek, nyakörv (zárható elektrosokkolós is) és póráz.

Magassarkú nálunk is kötelező. Van is bokára lakatolható pántunk, ami miatt nem lehet levenni a cipőt.


https://www.youtube.com/watch?v=BpyuH8y7IUY

jan. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Selyemsálas megkötözés tetszik.

A lány is csinálhatja.

Más bdsm nem jön be.

jan. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Van egy erényövem, azt szoktam felvenni, utána a barátnőm elkezdi húzni az agyam. mindenféle módon izgat, és közben ki kell elégítenem őt, kézzel, szájjal, vibrátorral, többször is elélvez. ha rendesen viselkedek és minden kérését teljesítem akkor kinyitja a lakatot és végre leteperhetem, de van hogy kézzel kényeztet, aminek ruined orgasm a vége.
jan. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

Kikötözve izgat, sokszor juttat el az élvezés határáig, de tilos. Napokig ezt csinálja. Ha már fáj, csak akkor ürithetek, de azt is addig húzza, hogy kész szenvedés az ürités.

Tervezi hogy pasival szexeljek.

46F

jan. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!