Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok, akik viszonylag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, akik viszonylag fiatalon fogtatok először péniszt, hány évesek voltatok? Hány éves volt az illető, hogyan történt és milyen emlék maradt?

Figyelt kérdés
Én elég korán fogtam először, nem volt úgymond tudatos de fura módon jó emlék maradt, tehát nem traumatizált vagy ilyesmi. 23/f

jan. 9. 09:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

15 évesek voltunk mindketten.

Nagyszerű élmény volt.

jan. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Én is korán, de nekem is kellemes élmény volt
jan. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
26%
A pontos életkoromra nem emlékszem, de valószínűleg akkoriban történt, amikor már kinőttem a pelenkás-korból és WC-re kellett mennem.
jan. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

3

Bocsi ha félreértettelek, de saját pénisz nem ér!

jan. 9. 09:41
 5/16 anonim ***** válasza:
28%
Nem nagyon emlèkszem rá, de eléggé kicsi voltam még, amikor először megfogtam magamnak. 😁
jan. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
41%
Fiúkat miért kérdezed?! Nem homoszexuális kategóriába írtad a kérdést, pedig amit írsz, az már inkább odaillik, vagy minimum biszex kategóriába.
jan. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

6

Egyéb kategóriában van. Azért kérdezem mert én sem vagyok sem bi, sem meleg attól, hogy gyerekként ez megtörtént velem

jan. 9. 09:54
 8/16 anonim ***** válasza:
11%

7



??!!!!


Ezt nem kéne kiírnod ide. Ez magánügy.

jan. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Éppen ezért én döntöm el hogy mit osztok meg és mit nem. Egyébként nem írtad volna ki, te kérdezted.
jan. 9. 09:59
 10/16 anonim ***** válasza:
21%

"Azért kérdezem mert én sem vagyok sem bi, sem meleg attól, hogy gyerekként ez megtörtént velem"



Én erre írtam, hogy magánügy. Ezt normális ember nem írja ki, ha anonim az oldal, ha nem.

jan. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!