Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért gondolják sokan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják sokan, hogy egy gyerek meleggé változik, ha nagy ritkán lát ilyesmit?

Figyelt kérdés
Én homoszexuális vagyok, 27 éves. Teljesen átlagos családban nőttem fel, és 99,9%-ban heteroszexualitást láttam és mégis meleg vagyok (talán csak akkor szembesültem a homoszexualitással, amikor anyuék nézték a Jóbarátokat, amiben a több száz epizódból kb. 5-ben megjelenik egy leszbikus pár, akik amúgy pont nem csinálnak semmit, csak lehet tudni, hogy leszbikusok). Na most ha én meleg vagyok úgy, hogy 99,9%-ban heteroszexualitás vett körül, akkor hogy lenne valaki meleg pusztán annyitól, hogy lát egy meleg párt kézen fogva sétálni?

jan. 11. 00:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Sehogy ..ez csak egy magyar hülyeség. Ma még mindig élnek olyan nézetek,hogy ez egy betegség, átok ... szerintem senki sem tudja megmondani ennek a valódi okát. Természetben is előfordulnak ilyen dolgok azt bezzeg senki nem kérdőjelezi meg és senkinek sem felháborító.
jan. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%

Ketté kell választani, hogy menő dolognak, divatnak tartjuk-e, vagy szimplán csak elfogadjuk, hogy vannak meleg és leszbi emberek.

Rohadtul nem vagyok kíváncsi arra, hogy otthon ki mit csinál.

jan. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Nem gondoljak, csak propaganda, parasztvakitas. Figyelem elterelese egeto kerdesekrol.
jan. 11. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
A homoszexuális gyűlölködés, az semmi más, mint VEGYTISZTA POLITIKAI HASZONSZERZÉS. Van kb egy milliónyi elmaradott vallásos vidéki tömeg, akiket a fidesz gyűlölködésre, szavazásra tud hergelni ezzel a témával.
jan. 11. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
28%

4: Fogalmad sincs a tiedtől eltérő véleményről, elképzelni sem tudod, hogy létezhet. Nem gyűlölködés, hogy zavar, hogy a csapból is a sziárványos propaganda folyik, miközben az ezt erőltető fehér lakosság szép lassan kihal.

Ez kábé mint a migránskérdés.

jan. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
27%
Ha csak nagy ritkán látna ilyesmit, akkor nem változna azzá, de sajnos ömlik mindenhonnan az LMBTQP-propaganda. Látjuk az eredményét: a fiatalok között már divat búzinak lenni.
jan. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
10%

Azért vagy meleg, mert a korábbi életeidbe túl sokszor választottad a "másik nemet", és most az ellenkező nembe leszületve - egyéb hatásokkal összeadódva - áthoztad "hibaként" a korábbi életed szexuális beállítottságait.

...és kérlek ne zaklassatok vele hogy "de ez ezoteria, stb" ennek ez a magyarázata.

jan. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
10%
Kezeltesd ki magad szakterápiával, kérdező és akkor hetero leszel, az az áldásos és normális életút felé visz.
jan. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%

Nem vagyok, se valláskárosult, se fanatikus, elvakult szavazója egy pártnak sem, mert az egész egy trágya, egy hányadék.


Ellenben nem zavarnak a melegek, sőt van ilyen ismerősöm is, de ez az meleg propaganda már engem is rohadtul zavar.


Oké, meleg, jó, semmi bajom vele, de miért kell a másik arcába tolni, mondjuk most épp a heterok arcába tolni azt, hogy ez normalis.


Oké, nekik az, nekünk nem. Nem ítélkezek, nem az én dolgom, ugyan olyan emberek mint bárki más, pusztán mást szeretnek, mint mi heterok.


És akkor mi van?


Semmi, bumm van ilyen.


Nem szereti mindenki a puncs fagyit, de aki szereti az sem reklámozza, hogy az mennyivel jobb.


Az a baj, hogy a fiatalok, a melegséget tartják menőnek, kb ilyen divatbu.zik lesznek.


Nekem ez a véleményem, és tényleg nincs bajom a melegekkel, de a meleg propagandával már annál inkább!


Peace!

jan. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem kértem privátot - a fajtalan és természetellenes dolgok orvosi kezelésre szorulnak.
jan. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!