Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Amikor anyád egy apróság...

Amikor anyád egy apróság miatt dühös lesz rád és azt mondja, dögölnél meg (mondjuk ismered, tudod, hogy nem gondolja komolyan, de akkor is)...?

Figyelt kérdés
Mit tennétek?

nov. 27. 07:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én borzalmas tini voltam, sok sok marhaságot csináltam, volt, hogy elszöktem, napokig nem adtam életjelet magamról, de anyám akkor se mondott ilyet. Egy normális szülő nem mond ilyet a gyerekének.
nov. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1/1 mondjuk komoly dühkezelési problémái vannak az látszik...
nov. 27. 07:26
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Sosem mondana ilyet, egy apróság miatt meg főleg nem...így nem tudom mit tennék.

Pedig én se voltam egyszerű eset tininek meg fiatal felnőttnek sem 😊

nov. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szülő vagyok.Anya.

Sosem mondenék ilyet a gyerekemnek .Ez már a nagyon nagyon túlzás kategória :(

Beszéljétek meg ezt.

nov. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem mondott és nem is mondana ilyet az anyám, de én se a gyerekemnek, Jézus... Nagyon durva, hogy van, akiknél ez normális 😰
nov. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

Nekem öreganyàm szavajàràsa volt az “apàd f@xàt”

Aztàn a fater halàla utàn jòval

Nameg valami ingerültebb napok utàn ellàtogattam az öregekhez ès öreganyàmmal valamit vitatkoztunk (na nem durvàn vèrremenôen!)ès az 5.-6. Apàdf@xàt utàn odamentme a nagyihoz ès szèpen mondtam

“Mama halja?magànak az apja faxàt!”

Huu na akkor elkerekedett a szeme ès hebegett habogott hiy hogy kèpzelek ilyet mondani?aztàn mondtam

Neki amit ô mondott

“Nevegye magàra csak ùgy mondtam”

De magàravette

Azonnal hívta anyàmat hogy milyen disznòvagyok…de nemàllt le vele mondta tovàbbra is

nov. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
El kéne menni dokihoz neki, az idegei nem elhetnek túl jó állapotban.
nov. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyet mond az elmebeteg. Tudod ki tartaná vele a kapcsolatot. Ez nem a "hülye vagy lányom", szint (amikor tényleg marhaságot csinálsz).
nov. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Anyám nem mondott ilyet, csak az apám. (Mondjuk ő is megdögölhetett tőlem a klinikán, nem járkáltam be hozzá, ez van.)
nov. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Értelmes ember nem mond ilyet senkinek, nem hogy a gyerekének. Én apám mondjuk mondott hasonlókat igaz ő egy agresszív alkoholista szar volt és röhögtem amikor megtudtam, hogy meghalt.
nov. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!