Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért lehet az, hogy magyarors...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy magyarországon a meztelenséget olyan zártan kezeljük, és sokan szégyellősek?

Figyelt kérdés
Pl a Cseheknél is sokkal természetesebb a meztelenség, pedig az sem nyugat-európa, de akár az oroszoknál vagy keleti népeknél szintén. Mi miért vagyunk ennyire prűdek?
jan. 13. 11:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Miből gondolod, hogy ott jobb a helyzet? Éltél ezekben az országokban?
jan. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jártam ott, és azt láttam hogy ott az emberek sokkal felszabadultabbak ilyen téren.
jan. 13. 11:36
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Hol meztelenkedtek? Én is jártam a cseheknél pl, de nem tapasztaltam.
jan. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%

Gyerekkori nevelés eredménye

Ahol a gyerek azt látta hogy minden héten nudizni mennek a szülei, neki természetes lesz

jan. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Cseheknél pl jártam fürdőben. Az öltözőben v a zuhanyzóban sokkal felszabadultabbak voltak az emberek, sokkal természetesebb volt a meztelenség, mint amit itthon tapasztalok.
jan. 13. 12:56
 6/13 anonim ***** válasza:
39%
Hát ha mindenhol szupermodellek lennének akkor nem lenne gond de akar elhizott fonnyadt testű dagadt állatokat maga köré?!
jan. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
Én pl egyáltalán nem tapasztaltam, hogy ott másabb lenne. Bár én sem vagyok szégyenlős, itthon is ugyanúgy öltöznek az emberek ott, ahová én járok, fürdőben, szaunában, edzőteremben. Lehet hogy eddig ilyeneket fogtál ki.
jan. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%

3



Ezt úgy értsed, hogy ő életében egyszer találkozott ilyen helyzettel, akkor és ott, és ebből máris azt szűrte le, hogy Magyarországon mindenki prűd, ott meg mindenki kvázi "szeméremsértést" követ el bármelyik utcasarkon.

jan. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Én sem tapasztaltam, talán Etiópiában nem gond, de itt Európában nem láttam senkit meztelenkedni. Az uszodai öltözőben meg nem azért vagyok meztelen, hogy mutogassam magam, hanem azért, mert anélkül nem tudnék átöltözni. Éltem egy évet Németben, meg ötöt Ausztriában, ott is jártam úszni, semmivel sem másabbak az emberek.
jan. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%

Itthon kevesebb szó esik a médiában a meztelenségröl, a nudizásrol.

Az emberek 90% a meztelenséget egyböl a szexualitással társitja.

Itthon ha valaki meztelen az egyböl szatirozzák, pedofil

jan. 15. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!