Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért tartják sokan igazságtal...

Miért tartják sokan igazságtalannak a Marco Rossinak adott Év edzője díjat?

Figyelt kérdés

jan. 9. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Mert lós...t nem ért el.
jan. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert Varga Zsolt irányításával vb győztes lett a férfi vízilabda válogatott 2023-ban Japánban, ezért sokan inkább neki adták volna a díjat.
jan. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én futballrajongó vagyok, de szerintem is jobban megérdemelte volna Varga Zsolt az éve edzője díjat, mint Marco Rossi.
jan. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Azért nézzük meg közelebbről azt az eredménysort...


Volt egy NL:

, ahol voltak az alulmotivált németek és angolok, hisz épp nekik pontosan hátuk közepére kellett ez a "torna" - így a legyőzésük nagy fegyvertény, de azért kezeljük a helyén...

, ahol az egyetlen motivált ellenfél az azzuri volt, akitúl oda-vissza kikaptunk... itt max a szorosabb eredmény lehetett eredmény


volt egy selejtezőcsoport...

- ahol egy veretes szerb csapat volt a riválisunk Montenegroval karöltve, s azért ezek nem az ibérek, luzitánok, gallok, vagy épp az oranje

- ebben a csoportban ugyan veretlenek maradtunk, de az előző pontban leírtak miatt igazából egyetlen komoly meccs volt, ahol előzetesen erősen benne volt a bukó, az az idegenbeli szerb meccs

- az itthoni szerb meccs oké, hogy 2-1 lett, de egy talált góllal, és két kapott góllal, amiből egyet sem adott meg a VAR, talán kétségesen... s 20p-ig azt se tudtuk, hol vagyunk

- egy körrel a vége előtt csak azért jutottunk ki, mert a 97. percben bolgár segítséget kaptunk, de mind azon a meccsen, mind a litvánok ellenin szenvedtünk

- az utolsó meccsen sem voltunk igazán rendben, s nem is értem, miért isteníti a média SZD gólját; szép volt, rendben, de Kant mondta, szép az, ami érdek nélkül tetszik... na ez nem ilyen volt...


Szóval olyan extra eredményt nem értünk el...

jan. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Kit érdekel a vízilabda? Senki nem követi azt a fost.
jan. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Engem például érdekel a vízilabda. Mind a magyar férfi, mind a magyar női válogatott mérkőzéseit meg szoktam nézni.
jan. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

- a világon sokkal kevesebb ország űzi profi szinten a vízilabdát(Balkán+olaszok,spanyolok,USA).

- a foci sokkal népszerűbb mint a vízilabda, fociban egy EB-re való kijutás többet ér, mint vízilabdában egy EB/VB megnyerése. Megkérdezel az utcán pár random embert 10-ből 9 tudni fogja ki az a Dzsudzsák Balázs, holott válogatott szinten nem nyert semmit és a karrierjét is rendesen elkúrta. Ugyanezt megcsinálod Kiss Gergellyel és garantálom neked hogy maximum 1-2 ember fogja tudni a nevét, holott megnyert 3 olimpiát,1 vb-t,2 eb-t,2 világligát és a klubcsapataival számtalan bajnoki címet.

febr. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!