Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A nők miért nézik le a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nézik le a férfiakat akik szeretnek szexelni?

Figyelt kérdés

A férfiak jobban szeretik a szexet mint a nők. Ez biológia. De sok nő ahogy a szexre terelem a témát, kiakad, vagy hogy ahhoz semmi közöm. Miért ne lehetne a szexről beszélgetni.


És sok nőnél tapasztalom ezt, hogy kiakadnak és hogy ők nem olyan lányok.


Aztán a valóságban meg pl. a munkahelyen mindig az a leghisztisebb nő aki nincs kezelve három, vagy több napja. Akkor jön a hiszti.


De ha társkeresőn megkérdezed akkor ki vannak akadva.


Ez miért van?



jan. 13. 20:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%

"munkahelyen mindig az a leghisztisebb nő aki nincs kezelve három, vagy több napja. Akkor jön a hiszti"


Pl az ilyen baromságok miatt.

jan. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
9%
Pontosan azért mert úgy állnak a nemi biológiai működéshez, hogy "az én működésem a jó és a férfiaké a rossz".
jan. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Szerinted mindent megbaszni akarni normális?
jan. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
Én kicsit másképp tapasztaltam eddigi életem során bár 21 évesként nem mondom, hogy én tapasztalt ember vagyok. Na de amikor beszélek kolleginákkal, egy két már 40+, nem tartózkodnak a témától, még úgyse, hogy férjük van meg minden. Azt nem tudom miért, de nálam nem szoktak menekülni a dologtól. Mondjuk, sose nyomulás szándékból csinálom, és lehet ezt érzékelik.
jan. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%
4, csak úgy beszélni a szexről kollégákkal elvontan tök más, mint mikor egy lihegő lúzer rád ír, hogy melyik lyukadba dugná be.
jan. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%

"A férfiak jobban szeretik a szexet mint a nők. Ez biológia"


Látszik, hogy oda te nem jártál, mert nem, ez nem biológia hanem egy bullshit állítás.


"De sok nő ahogy a szexre terelem a témát, kiakad, vagy hogy ahhoz semmi közöm."


Teljesen jogosan. Mégis mi közöd lenne bárki szexuális életéhez akivel nem vagy intim kapcsolatban? Nagyon rémes, ha valaki nem érzi és úgy kezd el ilyenről faggatózni, hogy te egyáltalán nem akarsz vele erről beszélgetni.


" a leghisztisebb nő aki nincs kezelve három, vagy több napja."


Elég szomorú, hogy ennyire foglalkoztat, hogy ki kit "kezelget". Talán azért, mert te senki sem?



Velem több nő beszélgetett már szexuális témákról és soha nem merült fel olyan, hogy "kiakadnak". Ha te folyton ezzel szembesülsz akkor a hiba igenis benned van, mivel a nők szeretnek szexelni és ugyanúgy szeretnek róla beszélni, csak talán nem minden jöttment álló farkú perverznek akarják kiteregetni a szexuális életüket.


F

jan. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%

Férfi vagyok, természetesen nagyon szeretek szexelni.

Viszont a szex a nők többségének egy meglehetősen intim dolog és egyáltalán a szóbahozása is erősen magánügy. Nem csodálom hogy kiakadtak azok akiknék ismerkedés közben tetted fal a témát. 39/f

jan. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%
Szeretnék szexelni, ha lehetne nyugisan, unalmasan szeretkezni mindig. Mivel a másikhoz is alkalmazkodni kell, olyat is meg kell csinálni, amit nem élvezek, így inkább lemondok az egészről.
jan. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Te vagy a troll kisfiam, kettőbe hajtoogatnálak. 100 kiló vagyok.
jan. 13. 21:23
 10/23 anonim ***** válasza:
91%
9# na akkor meg is van az ok, te miért tapasztaltad így lol
jan. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!