Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire elítélendő, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elítélendő, hogy pénisz méret miatt dobok egyből pasikat?

Figyelt kérdés

25 évesen már tisztában vagyok az igényeimmel, tudom mi az ideális számomra.


És hát sajnos nem az átlag vagy a kis méret az. Hanem a nagyobb és vastagabb. Ugye ezért alapból sok pasi kiesik. Többször volt olyan, hogy sokadik randi után feküdtünk le és utána sokkal rosszabb volt kidobni a mérete miatt. Ezért már az első alkalommal vélemények a szexben (ha szimpatikus élőben is), illetve szoktam már pénisz képet is kérni.


Persze már nem egyszer kaptam meg, hogy egy felszínes r*banc vagyok. Amit én nem tudok hova tenni. Hiszen ha tudom mi a jó nekem, akkor miért lennék köteles alább adni?


jan. 27. 18:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
98%
Legalább az elején tisztázod amíg nincs kötődés. Szerencsére sok nőnek elég az átlag szóval nem egyforma senki. Csináld így, ne törődj más mit mond. Én is kiesnék a rostán, de legalább tudnám az elején. Jobb mintha harangozni kellene egy tág lyukban.
jan. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
81%
Jól teszed, ilyen is kell. Sok szerencsét.
jan. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nem vagyok tág. Már kaptam átlag méretű férfitól is bókot, hogy milyen szűk vagyok.


Viszont szerintem az átlagtól jobban tudok táguni, ha a méret nagy. És az plussz élvezet számomra. Egy átlaggal is tudom élvezni a szexet, csak jobb a naggyal. Előző partnereknek pont 16 centi körüli mérete volt aranyos vastagsággal és vele is élveztem.

jan. 27. 18:15
 4/29 anonim ***** válasza:
97%
Ha neked ez kizáró ok , akkor ez van .
jan. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
97%

Kispéniszűként kérdezném, hogy hogy lehet előre látni egy lányon, hogy ilyen nagyfarok mániás? csak hogy tudjam esetleg mire kell figyelnem, hogy elkerüljem a megaláztatást?

28F

jan. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
60%

Az ilyen nőkről mindig egy vicc jut az eszembe.


Csaj: - Dugd be az ujjad!

Pasi: - Ok.

Csaj: - Egy másikat is!

Pasi: - Bent van.

Csaj: - Még egyet!

Pasi: - Rendben.

Csaj: - Jöhet az egész kezed!

Pasi: - Megvan.

Csaj: - Másik kéz?

Pasi: - Becsusszant!

Csaj: - Tudsz tapsolni?

Pasi: - ... Nem.

jan. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
52%
Csaj: - Szűk mi?
jan. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
#5 Szerintem egy értelmes ember nem alázza meg a másikat egy olyan dologért, amiről nem tehet. Nem hinném, hogy külön ismertető jel van ránk.
jan. 27. 18:27
 9/29 anonim ***** válasza:
98%

Amúgy szerintem korrekt! Jobb az elején tisztázni.

A pasik is válogatnak, akkor a nők miért ne tehetnék?

jan. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
97%
Szíved joga, hogy kiket és milyen szempontok alapján választasz!
jan. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!