Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy amíg egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amíg egy nő simán tarthat műfaszt, vibrit, addig ha egy pasi műpinát tart akkor az elitélendő, akkor ő egy lúzer?

Figyelt kérdés

2017. nov. 8. 15:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%

azért mert itt olvasol néhány véleményt szűz fiúktól, attól még nem világosodtál meg.

Amit írsz az csak 2-3 itteni ember véleménye.

2017. nov. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%

Ez valóban elég érdekes dolog. Miközben a férfiakról általános nézet, hogy többet maszturbálnak. (Valószínűleg igaz is.)


Szerencsére én ott tartok, hogy a feleségem és én dildot, és műpuncit is tartunk és ezekkel egymáson is játszunk akár. ;) 27/F

2017. nov. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki. Mondjuk en mar nem vagyok fiatal. De szerintem ugyanugy nem ciki ez egyik nemnel sem.
2017. nov. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Ezt az életben is tapasztalom.

Kollektíven elitéljük, mi emberek az olyat aki művaginát tart. Bagy legalábbis a női társadalom.

(Persze vannak akik nem, ahogy egyesek a pedofiliát sem, de érezhető a társadalom véleménye)

2017. nov. 8. 16:01
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, nem lehet hogy téged műpina nélkül is elítélnének? Mert én eléggé erre hajlok ez után az "női társadalom" nonszensz után...
2017. nov. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne, hogy ciki legyen. De van aki annak tartja. Ez van. De elvégre nincs a homlokodra írva. :)
2017. nov. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Az tény, hogy nem sok olyan lányt találnánk, aki elfogadhatónak tartja hogy műpuncit tart egy férfi.. Sőt, cikinek tartaná. Másik oldalról sok férfinak meg semmi gondja nincs azzal, ha egy nő vibrátort használ. Érdekes.
2017. nov. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Jó ezt kicsit tényleg hülyén fogalmaztam meg, de nyílván létezik külön női és férfi társadalom IS, melyek a társadalom subredditjeie...

De amúgy én feminista vagyok és főleg humanista.

Mi olyan hihetetlen abban, hogy női társadalmat írtam?

2017. nov. 8. 16:11
 9/19 anonim ***** válasza:
83%
Ez azért van, mert ez valakinek azt türközi vissza, hogy akkor balf**z vagy, hogy nincs kit dugj, szűz fiúcska vagy, és azért használod.
2017. nov. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Amikor élőben erről beszélgettem 6 lánnyal és rajtam kívül 2 fiúval, akkor mi férfiak természetesen védtük az igazunkat, hogy ugyanolyan mint a műpénisz, de a lányok azzal érveltek, hogy ez a női nem megszégyenítése és hogy a pasiknak van keze is, nekik erre nincs szükség mert kiverhetik... És, hogy felesleges hogy a művagina élethű.


No de a nőknek is van keze és van élethű vibrátor, stb is!

2017. nov. 8. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!