Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elítélendő dolog lenne megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő dolog lenne megcsalni a férjemet 11 év házasság után? 39/N

Figyelt kérdés
Eddig nem szerettem volna megcsalni, de nagyon vágyom már a vad szexre és a fiatalabb pasik is elkezdték izgatni a fantáziámat mostanság. Sajnos a férjem már egy ideje nem tud rendesen kielégíteni, ráadásul a vad szexet sem szereti, így unalmas vele már a szex és a farka sem úgy keményedik már mint régen. Mi tévő legyek? Elválni nem szeretnék.

2020. dec. 25. 23:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
Nem te főzöl neki mi?
2020. dec. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Noren1989 ***** válasza:
79%
Az. Elítélendő. Arra nem térsz ki, h hogyan akartad megújítani közös szexuàlis szokàsaitokat...?
2020. dec. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%
a mai kamu kérdés. Megcsalni, + fiatalabbal. Vicc.
2020. dec. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Próbáltam rávenni, hogy durvábban csináljuk, de nem vevő rá. Pedig én arra vágyom.
2020. dec. 25. 23:49
 5/27 anonim ***** válasza:
87%
A tesztoszterontól csöpögő csődörök nem akartak elvenni? Miért nem olyanhoz mentél?
2020. dec. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
92%
Ér neked annyit egy vad és szenvedélyes szex, mint a házasságod a becsületed és az a lelkiállapot, hogy őszintén a férjed szemébe tudsz nézni?
2020. dec. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
90%

Bizonyára nagyon szeretheted a férjed...Ha 11év házasság után a félre lépéstől csak annyi választ el ,hogy társadalmilag mennyire elítélendő.

Az ,hogy az állítólagos "párod,szerelmed"gőzöm sincs ,hogy hívtad az esküvő előtt...embernek tönkre teszed az életét az nem számít.

Gyönyörű vagy mondhatom...

2020. dec. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
81%

11 év, akkor gondolom van már ott gyerek is. Kockáztatod a gyermekeid jövőjét csak azért, mert viszket odalent...

A szexuális együttlétet lehet fejleszteni, konkrétan tucatnyi könyvet írtak a témában. Egyébként biztos vagyok benne, hogy nem a durvaság hozná meg a várt élvezetet...

2020. dec. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
74%
Miért ne lenne az?
2020. dec. 26. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
85%
Szóval egy kemény bikáért eldobnál 11 évet. Gratulálok, téged is érdemes volt elvenni. Ja, nő vagyok egyébként még mielőtt nőgyűlölettel vádolna valaki.
2020. dec. 26. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!