Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Merjem elmondani, hogy 27...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjem elmondani, hogy 27 éves férfiként még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Sokszor feljön, társaságokban, munkahelyen stb. a téma, de mindig hazudok, mert félek a reakcióktól.

Nincs ennek különösebb oka, nem az igazit várom, nem meleg vagyok meg semmi hasonló. Egyszerűen csak így alakult.

Viszont amekkora hangsúly van manapság erre fektetve, meg hogy már milyen fiatalon benne vannak, félek attól, hogy elítélnek vagy ezen keresztül kötnek belém.

De mindig kellemetlen hazudni.

Érdemes felvállalni s az igazat mondani, vagy jobb ha inkább nem mondok igazat?



febr. 10. 10:37
A kérdező szavazást indított:
Vállald fel
Ne vállald fe
33 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
51%

Csak akkor mondd el, ha kérdezik! És ne hazudj!

A kívülállók véleménye meg kit érdekel? Különben is, nem azt szokták mostanság mondani bizonyos emberek, hogy „az én testem az én életem bla-bla-bla”? Ha mindenféle hülyeségekre ráhúzható ez a szlogen, akkor a szüzességre is.

Ha meg netalán csajok kérdezik, hogy szűz vagy-e és utána esetleg vágják a pofákat, akkor nyugodtan ajánld fel nekik a lehetőséget a szüzességed elvételére! (Szemöldök fölhúz + nagy mosoly!) 😎

febr. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Én nem mondanám el, mert még a jóindulatú emberek is hajlamosak ítélkezni és igenis létezik ez a stigma, nem fogsz jól járni vele, ha rádragasztják. Ha feljön a téma, akkor annyit mondj, hogy stabil kapcsolatod most nincs (ami utalhat arra, hogy nem stabil szexkapcsolatod van), stb. Sok ember értéktelennek tartja a másikat, ha nincs párja, akár szexpartnere.
febr. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

1#

Igazából csak amit kiírtam arról érdeklődöm, tanakodom. A szüzességem már így marad, bele szoktam, nem ezt kívánom megváltoztatni.

Ha annyira zavarna már valszeg befizettem volna egy olyan lányhoz, mint sem kínlódjak, hogy valakinek be tudjam zavarni.

Erről már letettem s csak azon töprengem, hogy mit mondjak az embereknek, amikor ilyesmiről van téma.

De egyre inkább érzem én is úgy, hogy tényleg nem szabad erről az igazat mondani, mert amennyire hirdetve van manapság az elfogadás, egyenesen arányos vele az elítélés.

febr. 10. 11:58
 4/23 anonim ***** válasza:
33%
Fiam, a normális férfi házassagig szűz. Nem mint a kutyák, hogy skalpolja a nőket
febr. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nincs senkinek semmi köze hozzá, szóval szerintem nem kell elmondanod, ha csak úgy szóba kerül a téma.
febr. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%

Eszedbe ne jusson felvállalni!

Ennyi idősen veszítettem el (párkapcsolatban), de még én magam is furcsán nézek azokra, akik ennyi idősen szüzek. Mert úgy látom, van köztük egy szűk réteg, akinél tényleg nincs különösebb oka, hogy még szűz, és van egy széles réteg, akinél bizony megvan az oka, hogy miért szűz. Ha bevallod, mindenki ebbe a kategóriába fog sorolni, és életed végéig se mosod le magadról a defektes lúzer címkét. Ellenben ha alap szinten rendben vagy, nincs látványos furcsaságod vagy esetlenséged, akkor senki sem fogja azt gondolni, hogy még szűz vagy.

febr. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
95%
Felesleges elmondani olyannak akinek semmi köze hozzá, csak felesleges baszogatásnak tennéd ki magad, ami nagyon nem tenne jót a valószínűleg most sem túl nagy önbizalmadnak. De ha közelebbi kapcsolatba kerülnél egy nővel, akkor neki majd érdemes.
febr. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%
Random embereknek nem kell elmondani. Olyannak nem érdemes hazudni, akivel ismerkedsz, mert úgyis kiderül.
febr. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
94%

28 éves szűz nőként én soha az életben nem vállaltam fel

Van egy pár fix sztori exekről amiket mondani szoktam

Én nem fogok magyarázkodni főleg hogy én magam sem tudom hogy miért van ez

febr. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
74%
Barátnőm meg pont szűz fiúkat vadászik :D
febr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!