Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Merjem elmondani, hogy 27...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjem elmondani, hogy 27 éves férfiként még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Sokszor feljön, társaságokban, munkahelyen stb. a téma, de mindig hazudok, mert félek a reakcióktól.

Nincs ennek különösebb oka, nem az igazit várom, nem meleg vagyok meg semmi hasonló. Egyszerűen csak így alakult.

Viszont amekkora hangsúly van manapság erre fektetve, meg hogy már milyen fiatalon benne vannak, félek attól, hogy elítélnek vagy ezen keresztül kötnek belém.

De mindig kellemetlen hazudni.

Érdemes felvállalni s az igazat mondani, vagy jobb ha inkább nem mondok igazat?



febr. 10. 10:37
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
40%
Jajj az emberek annyi mindenről hazudnak ,szerintem az bőven belefér hogy azt mondod hogy komoly kapcsolatod nem volt ,és még "élsz" egy kicsit. Kevésbé fognak lenézni egy ilyen szöveggel mint ha bevallod hogy szűz vagy. Az a lehető legrosszabb
febr. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
65%

Semmi esetre se! Max ha ismerkedsz egy csajjal, de ott se ezzel indítsd, ha már úgy látod lassan szex lesz belőle max akkor mondjad, amúgy ne. Most elmész pl az első randitokra, a csaj szerinted megosztana magáról bármi hasonlóan érzékeny infót? Hát nem igazán, legalábbis nálam még senki se beszélt ilyesmiről a legelső randin.


Amúgy meg senkinek semmi köze nincs hozzá!

febr. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
30%
Miért lettem lepontozva?
febr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!